Pravidla pro sex na jednu noc

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Sex na jednu noc je často doménou lidí, kteří žijí životním stylem singles. Sex na jednu noc je nezávazný, není na něm žádný závazek, žádné pouto. Prostě se jen sejdete, vyspíte se spolu a poté už se neuvidíte, popřípadě se k tomu nevracíte. Sex na jednu noc bývá velmi příjemným zpestřením chvil, kdy jste bez partnera, ale své potřeby máte. Existují však ženy, které sex na jednu noc neberou jen jako jednorázovku. Myslí si, že svého partnera přimějí, aby s nimi šel do vztahu, aby se s nimi vodili za ručičku, vykašlal se na kamarády a večery trávil s ní, no jasně, je to přece vztah.

Sex na jednu noc má určitá pravidla, která by se měli dodržovat a mělo by se o nich vědět. Když do sexu na jednu noc vnesete pravidla, kterými se budete řídit, ušetříte si mnoho nepříjemných problémů poté, co se probudíte. Když víte, jak se k sexu na jednu noc stavíte, bude to pro vás příjemnější a obejde se to bez zbytečných problémů.

Kdo je připraven, není zaskočen

Sex na jednu noc většinou neplánujete. Nejdete na párty, do baru s tím, že dneska se s někým vyspíte. Je to většinou spontánní rozhodnutí, které učiníte rychle a během večera. Tam si také vyberete partnera. I když si říkáte, že dneska nemáte na nic a nikoho náladu, stane se to, že do baru vejde on a vy zatoužíte s ním být v posteli. Jenže si uvědomíte, že na sobě nemáte ty krásné krajkové kalhotky, ale bavlněné bombarďáky se smajlíkem. No to není moc vzrušující. Náhradní kalhotky se proto hodí vždycky.

City stranou

City do sexu na jednu noc nepatří. Tady patří jen vášeň, chtíč, vzrušení a touha. Žádná zamilovanost, láska, souznění a podobně. Souznít budete spolu jen v posteli. Pokud si nejste jisti, jak na tom váš protějšek je, s klidem se ho zeptejte. Lepší je určitě stanovit si na začátku pravidla, než poté neodbytně vyhánět nechtěného milence, neotevírat mu dveře a podobně.

Chlap se smyslem pro humor

Sex na jednu noc představuje hlavně to, že si chcete užít. Proto nemusíte hledat chlapa, který bude sečtělý, inteligentní, hodný, milý, chápavý, komunikativní a mnoho dalšího. Zaměřte se na kreativitu, na jeho důvtip, jestli je s ním zábava, jestli se nebojí jít tancovat a bavit se. Je jedno, kde pracuje, jakou má funkci, jestli žije v garsonce nebo domě s bazénem. Musí vám s ním být dobře hlavně v posteli a to vám povolání ani bydlení nezaručí.

Vybírejte toho pravého

Na sex na jednu noc si můžete vybrat prakticky jakéhokoliv muže. I tak však existují muži, na které svou pozornost nezaměřujte ani ve chvíli, kdy jste velmi, opravdu velmi zoufalá. Jsou to muži jako například vaši bývalí, rodinní známí, kolegové z práce, společní přátelé. Ač to tak nevypadá, chlapi jsou pěkné drbny, pochlubí se, s kým byli v posteli, jeho kamarádi to zase předají dál, no a stane se pak, že vaši rodiče budou vědět, koho jste měla v sobotu v posteli.

K tobě, nebo ke mně?

Vždy k němu! Je pravda, že sice nevíte, kam jdete, ale je to rozhodně lepší. Proč? No jednoduše budete mít kdykoliv možnost odejít, vypařit se ve chvíli, kdy se vám to přestane líbit, nebo zkrátka chcete pryč. Předejdete tomu nepříjemnému pocitu, kdy se probudíte, on ještě spí a vy čekáte, až se probudí a odejde. No a někteří chlapi jsou neodbytní, vyspávají dlouho, a kdo je má doma pořád trpět.

Dovoleno je vše!

Fantazii se meze nekladou a v sexu na jednu noc můžete vyzkoušet vše, co budete chtít, co jste si s partnerem předtím nikdy netroufli. Vždyť co, už ho nikdy neuvidíte, tak proč nevyzkoušet něco, po čem toužíte?

Příprava není od věci!

Sex na jednu noc je určitě skvělý, ale je nutné se připravit. Vždy mějte v zásobě pár balíčků kondomů a není od věci pravidelně polykat antikoncepční pilulky. Určitě nechcete dostat nějakou pohlavně přenosnou nemoc, nebo dokonce nechtěně otěhotnět.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář