Problémy, které se mohou vyskytnout při sexu na pláži

Fotografie publikována se svolením photostock/ FreeDigitalPhotos.net

Nádherný západ slunce, šplouchání moře, písek. V popředí dva, kteří si vzájemně hledí do očí, poté se políbí a všechno nasvědčuje tomu, že se bude ve filmu schylovat k sexu na pláži. K tomu začne hrát naprosto dokonalá a romantická hudba, která celou scénu ještě víc podtrhne, že každá žena zatouží mít ihned sex na pláži. Vypadá to tak nádherně, tak romanticky, smyslně, že to toužíte ihned také vyzkoušet. Jenže ne všechno, co ve filmu vypadá nádherně a romanticky, je takové i ve skutečnosti. Sex na pláži, ať už působí jakkoliv skvěle a romanticky, takový ve skutečnosti vůbec není.

Sex na pláži ve skutečnosti není tak skvělý. Všude okolo vás je písek, který má tendenci být nepříjemný, mohou se objevit nezvaní hosté, kteří si podívanou na vás nenechají ujít, mořský břeh taky zrovna dvakrát nefandí vašemu romantickému milování a bude vám to celé velmi znesnadňovat. Sex na pláži tak nebude tím skvělým a nevšedním zážitkem, jaký čekáte, ale může ve vás vyvolávat spíše ty nepříjemné vzpomínky. Na problémy, které se mohou při sexu na pláži objevovat, jsme se zaměřili a přinášíme vám tyto problémy, které mohou při sexu na pláži nastat.

Písek není přítel!

Když nad tím přemýšlíte, písek je nepříjemný. Stačí, když jen vycházíte z moře a máte písek naprosto všude. Na nohou, mezi prsty a podobně. Když si lehnete na zem jen na osušku, písek se vám za chvíli dostane všude, za plavky, přilepí se na tělo a sami uznáte, že je to celé velmi, opravu velmi nepříjemné. A teď si představte, že při milování na pláži písek ucítíte opravdu všude, kde to jen půjde. Budete ho mít na celém těle. Není to vůbec nic příjemného a pěkného a písek se vám může dostat i k intimním místům. A takové „pískové milování“ není vzrušující.

Orální sex? Ani náhodou!

Orální sex je na pláži nebo v moři je úplně zapovězen. Pokud jej provozujete na pláži, velmi rychle a snadno se vám písek dostane do úst a to není vůbec nic příjemného, jak pro partnera, kterému provádíte pískový orální sex, nebo také pro vás. Písek v puse je opravdu nechutný. V moři vám zase orální sex může ztěžovat voda, kdy vám bude různě natékat do pusy, do nosu nebo i do očí. A slaná voda není nic příjemného a dobrého, takže vám to všechno znepříjemňuje.

Voda není vždycky na vaší straně

Moře s sebou přináší vlny menší nebo i větší. Ty menší vlnky vám až tak moc neublíží, i když i ony vám dávají docela zabrat, abyste udrželi rovnováhu, nebo aby voda neskončila ve vašich očích, puse, nose a podobně. Je to velmi nepříjemné, to uznáte. O to víc vám bude vadit větší vlna, která vás smete, může vás odhodit docela daleko. Všude okolo může být mnoho kamenů, útesy a podobně, takže vám i taková jedna větší vlna může ublížit. Lepší je, když si na své milostné hrátky vyberete lagunu nebo zátoku, kde nehrozí tolik zranění a vlny zde nejsou tak velké.

Různé mořské potvůrky

V moři žije mnoho mořských živočichů, kteří nejsou lidem nijak zvlášť nakloněni. Ve dne to asi takový problém nebude, protože se můžete soustředit a na mořské potvůrky si dáte pozor. Většinou však sex na pláži provozujete v noci, kdy se už může vyskytnout problém. Různé mořské potvůrky nevidíte v té tmě, a tak celkem jednoduše můžete stoupnout na mořského ježka, který se vám zabodne do nohy a je to opravdu velmi bolestivé. Popřípadě se vám někde do těla může zakousnout krab, což také bolí. Tak jako tak, pokud se vaše tělo dostane do střetu s nějakou mořskou potvůrkou, chuť na sex na pláži vás ihned přejde, a vy tak budete spěchat co nejdřív na pokoj, abyste si své zranění ošetřili.

Fotografie publikována se svolením photostock/ FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář