Proč partnerovi nestojí penis? Známe možné důvody!

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Ne vždycky je ta správná nálada na sexuální hrátky, na postelové dovádění. Muži to obecně mají mnohem jednodušší než ženy, vzruší se velmi rychle a mají ke vzrušení i lepší přístup. My ženy potřebujeme stimulovat, mít dlouhou předehru, která nás navnadí, navodí atmosféru a hlavně se nám musí chtít, což se nám nechce vždycky. Když však partner nemůže, nebo nemá chuť na sex, je to možná někdy až s podivem a je to k zamyšlení. Mnoho žen začne automaticky spekulovat, že muž má milenku, že ho už nevzrušujete, nepřitahujete a podobně, problém však může být úplně někde jinde.

Problémy, proč se partner nemůže vzrušit a nestojí mu penis, jsou různé. Mohou to být problémy zdravotní, častěji však dochází k problémům jiným. Nejčastěji to jsou problémy psychického rázu, kdy muž nemá dostatečné sebevědomí, má pocity méněcennosti a to se všechno na psychické stránce podepíše a i když muž chce, tak bohužel nemůže. Na to konto v posteli několikrát selže a už se problémy vlečou. Může to však mít i jiné důvody, až se kolikrát můžete divit, jaké. Problémy, které mohou způsobovat nestojící partnerův penis, vám nyní přinášíme.

Zdravotní problémy

Jak už jsme výše zmínili, partner může mít nějaký zdravotní problém, o kterém však nemusí vědět ani on sám. Poruchy erekce jsou zcela běžné a trpí jimi poměrně mnoho mužů. No, ne každý se však s problémem svěří, jde k lékaři a léčí se. Přeci jen, jedná se docela citlivé témata pro muže a ne každý chce přiznat, že selhal, že má nějaký problém. Muži se považují za neohrožené, kdyby jim někdo řekl, že mají problémy s erekcí, obvykle jej jen odmávnou nebo okřiknou, oni nikdy! Neléčený problém se však může táhnout, protahovat a může způsobovat mnoho nepříjemností, které je pak už nutné řešit a léčit.

Cigarety a alkohol

Když se partner občas opije, vy víte, že s ním večer nic nebude, protože alkohol penisu nepomáhá. Když to partner přežene s alkoholem, výjimečně dá se to pochopit a přimhouřit oko. Když se však alkohol stane součástí vašeho života a k tomu navíc ještě berete z krabičky jednu cigaretu za druhou, není to vůbec nic dobrého. Nikotin totiž zabraňuje prokrvení penisu a snižuje v něm arteriální tlak. Jestliže vykouříte krabičku cigaret denně, můžete být až o 40 % více ohroženi poruchami erekce, než běžní muži. A také léčení impotence u kuřáků je o mnoho složitější, než léčení impotence u nekuřáků.

Stres a stresové prostředí

Stres je všude okolo nás a dnešní doba tomu rozhodně nepomáhá. Stres v práci, doma, problémy s penězi, to všechno se nakupí a vy se ze stresu nevyhrabete. Stres způsobuje mnoho věcí jako například nechuť k jídlu, padání vlasů, problémy s žaludkem, ale také problémy s potencí. Jednou, dvakrát to partnerovi zkrátka nevyjde, stres jej přemůže, pak začne mít stres z toho, že mu to nejde, že zklame partnerku a koloběh stresu se točí a točí a točí a najednou z něj nejde vyjít ven. Když má partner stresový týden, nechejte jej v klidu, zbytečně ho nestresujte.

Nedostatek spánku a únava

Rychlý životní styl, který je v posledních dobách trendem, nepřispívá k vašemu zdraví, k vaší pohodě. Únava je hodně nepříjemná, cítíte, jak vás bolí celé tělo, cítíte, jak se vám zavírají víčka, těžknou vám, nemůžete se na nic soustředit, během práce se neustále pozastavujete. Pořádný a kvalitní spánek je pro člověka potřebný, odpočine si nejen tělo, ale i mysl. Ráno se pak probudíte svěží, plní elánu a energie. Mnohdy však i když spíte několik hodin, vzbudíte se unavení, je to tím, že nespíte dobře a únava vás provází dalšími dny. To má samozřejmě vliv i na sexuální výkon, kdy jste unavení, nic se vám nechce, a když už se přemůžete, tak penis stávkuje. Obvykle stačí, když bude partner pár dní odpočívat, dostatečně spát a vše se do normálu zase vrátí.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

4 odpovědí v “Proč partnerovi nestojí penis? Známe možné důvody!”

 1. Lojza napsal:

  Někdy ovšem důvod není a nebo se těžko hledá. Potom pomůžou nějaké léky na erekci, které tělo vrátí do normálu. Skvělý je třeba Erectan Man Long :-)

 2. Kris napsal:

  Ja jsme měl poruchy hlavn z unavy, ale když jsem začal víc odpočivat ni se neměnilo. Musěl jsem brat pilulky.

 3. daniel napsal:

  Co jsi využil?
  Ja jsem bral Erozon

 4. Kris napsal:

  Něco jiného, ale o Eroznonu taky jsem slyšel že je dobrý.

Napsat komentář