Prožívání milostných aktů podle hvězd

hvězdy

Co vše mohou prozradit hvězdy o touhách a vášních? Dnešní článek zaměřený na některé pikantnosti ze světa erotiky vám pomůže nahlédnout do tužeb vašich partnerů a vás samotných. Horoskopy nejsou pouze otázkou toho, co bude a na co se připravit. Horoskopy jemně odkrývají roušku tajemství do nitra každého z nás.

Berani

Berani jsou divoši. Dramatičtí, provokativní, divocí a nezkrotní. Moc se nezdržují s nějakou milostnou předehrou. Jsou vřelí a vášniví a rozdají si to kdekoliv a kdykoliv.

Býci

Jsou smyslní, milují luxus, pohodlí a dokonalost. V sexu jsou nenasytní a raději by nikdy neskončili. Patří mezi nejsmyslnější znamení zvěrokruhu. Hodně vnímají vůně i chutě.

Blíženci

Jsou vtipní, nepokojní, neodhadnutelní, energičtí, chytří, jemní, zkrátka dva v jednom. Podobně jako býci jsou nenasytní a nejraději by si domluvili trojku.

Raci

Pečovatelští, citliví, nevyzpytatelní, náladoví, pohodlní, ale hodně eroticky naladění. Nejraději by se milovali ve vaně s teplou vodou.

Lvi

Jsou přesvědčeni, že v nich koluje královská krev, a chtějí, aby tak k nim druzí přistupovali. Disponují spalující sexualitou a rádi flirtují. Lvi si potrpí na luxusu a erotickém spodním prádle.

Panny

Jsou citlivé, něžné a milují doteky. Dokonale zmapují tělo svého partnera a vědí, jak na něj! Jsou to duchaplní a citliví milovníci. Nejraději by se sprchovali před, během, ale i po sexu.

Váhy

Naprostí romantici, kteří žijí ve svém vysněném světě. Hledají dokonalost a nesmíří se s málem. Milují svíčky, drahé parfémy, ale víc než touha po člověku z masa a kostí, sní o někom naprosto perfektním. Často se nemohou rozhodnout.

Štíři

V sexu více než orgasmus hledají zážitky. Jsou žárliví, manipulativní a majetničtí. Přesto, že jsou čestní a umí milovat, nesnažte se je zradit. V jiném případě vás zaženou do kouta a otráví svým jedem. Milovat se mohou nonstop.

Střelci

Jsou spontánní, milují svobodu a rychle se zamilují. Pokud jim však vezmete jejich svobodu, budete pouze další zářez na futrech. Milují sex pod hvězdami.

Kozorohové

Milují pocit domova, tučné konto, jistotu a věrnost. Milují plánované věci a nesnáší improvizace. V životě i v posteli bývají zodpovědní a snaží se vše dělat správně.

Vodnáři

Tichá voda břehy mele. Často působí dojmem, že sex je pro ně cizí slovo, a klidně se vás zeptají, zda je to něco, co se maže na chleba? Avšak když to rozbalí, stojí to za to. Své partnery šokují postelovými experimenty a novátorskými myšlenkami. Pokud hledáte někoho nezávislého, pak je to právě Vodnář.

Ryby

Smyslné, tajemné a intuitivní. Upřednostňují extázi samotnou, než poezii vlastního aktu. Je to nejobětavější znamení ze všech a neváhá se přizpůsobit. Jakoby nikdy nevěděli, co vlastně chtějí oni sami. Sami se naservírují na talíř a nechají se sníst.

Fotografie publikována se svolením Idea go Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář