Sen mnoha mužů i žen – Sex ve třech

sen mnoha mužů i žen

Dvě ruce, dvě nohy, dvě oči, dvoje boty, dvoje rukavice a dalo by se pokračovat. Zdá se, že vše je do páru. Jako by se trojka zkrátka nepřipouštěla. Ale v sexu to představuje docela jiné kafe. Tam trojka představuje něco tajemného a vzrušujícího.

Stále stejné polohy, dokonale znáte svá těla, víte, co máte navzájem rádi, ale už vás zkrátka nic nepřekvapí. Prostě občas se vkrade nenápadně do vztahu rutina. Proto si spousta párů zkouší svůj sexuální život opepřit něčím novým. Krásné a erotické spodní prádlo, sex v neobvyklou dobu a na různých místech, erotické hry a mnoho nejrůznějších erotických pomůcek. Avšak jsou páry, které zvolí cestu trochu nekonvenční a jednoduše poprosí někoho třetího, aby jim s tím „píchnul“. Ne však pouze teoreticky, ale čistě prakticky.

Trojka, ať už se jedná o dva muže a jednu ženu nebo dvě ženy a jeden muž. Dokonce i tři ženy nebo tři muži. Sex ve třech může představovat silný zážitek a ze vzpomínek na takové dobrodružství se může stát afrodiziakum pro další sexuální život. Stejně tak to ovšem může znamenat nepříjemný zážitek, po kterém se do podobných situací už nikdy vrhat nebudete. Chce to dodržovat pouze základní pravidla. Když je dodržíte, nebrání vám nic v tom, abyste si užili něco nevšedního a neměli z toho bolehlav.

Inventura ve vztahu

Nejhorší situace může nastat, když jeden z trojice je v této hře nedobrovolně. Většinou je to proto, aby tomu druhému udělal radost. Lidé, kteří do sexu ve třech nejdou s odhodláním, radostí, chutí experimentovat a vášní, nemají v trojce co dělat.

Pozor na alkohol

Pod vlivem alkoholu se činí různá odvážná rozhodnutí. Proto se může stát, že se rozhodnete pro sex ve třech a na druhý den budete bít hlavou do zdi. Vypít větší množství alkoholu také není vhodné proto, že vám to může navodit problémy s únavou a o tu tady nikdo nestojí. U mužů pak hrozí vypitím většího množství alkoholu, že ho nebude poslouchat jeho nádobíčko tak, jak by si přál.

Nejste filmové hvězdy

Skutečný sexuální život se nepodobá pornu. Proto se nesnažte za každou cenu napodobovat polohy ani zvuky, které jste shlédli při své erotické procházce internetem. Nezkoušejte dodržet stejný rytmus, používat stejná slova, oblékat si podobné věci. Experimentujte tak, jak vám to dovoluje vaše vlastní fantazie, jelikož ve finále to tak bude nejpříjemnější všem zúčastněným. Zkrátka buďte sami sebou a používejte pouze svůj vlastní scénář.

Zdroj obrázku: http://gettyimages.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář