Sex na jednu noc má svá pravidla! Znáte je? 1. část

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

O sexu na jednu noc se toho sice moc nenamluví, ale přesto se děje dnes a denně. Někdo na něm nevidí absolutně nic špatného, ba naopak pro nezadané lidi je to ideální příležitost, jak vybít své touhy, chutě a vášně, aniž by si k tomu museli hledat stálého partnera, když po tom momentálně dvakrát netouží. Samozřejmě to má i svou druhou stranu, na kterou se řadí odpůrci sexu na jednu noc, kteří tvrdí, že sex je důvěrná věc, jež by měla probíhat jen mezi dvěma lidmi, kteří se milují a vzájemně si důvěřují. Ať už se přikláníte na tu či onu stranu, měli byste znát pravidla, která se k sexu na jednu noc pojí.

  • Vztah v tomto případě nemá co dělat!

    Sex na jednu noc mluví jasně: jedná se o příjemný požitek, který ale trvá jen JEDNU NOC. Ráno a mnohdy ještě během noci se oba aktéři opět rozejdou svými cestami aniž by se zajímali o to, co ten druhý bude dělat. Samozřejmě jsou výjimky potvrzující pravidlo, které říkají, že spousta párů spolu začala právě tímto způsobem, ale že se tak stalo jednou, třikrát, desetkrát neznamená, že se z toho stane nutné pravidlo. Tento požitek je krátkodobý, nehledejte v něm ani náznaky vztahu!

  • Nezapomínejte na ochranu!

    Spoustě lidí se při vyslovení slovního spojení „sex na jednu noc“ okamžitě vybaví kondomy. Ano, ochrana je v tomto případě rozhodně na prvním místě a nemáte-li u sebe kondom ani možnost ho někde sehnat, určitě se do žádného sexu ani nepouštějte. Nechcete si přece z jednoho okamžiku donést domů nějakou potvůrku ve spodním prádle, že ne…

  • Nic nerozebírejte!

    Jestli už jste se sexu na jednu noc zúčastnili, možná na sebe nejste zrovna pyšní. Spousta lidí pak uvažuje, jak se cítí ten druhý,snažíte se vydedukovat, co to všechno znamená…STOP! Žádné domněnky, skryté dohady, přemýšlení ani uvažování nemá cenu. Uvědomte si, že to byl sex na jednu noc. Víc vědět nepotřebujete. 

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář