Sex na stojáka se dá praktikovat kdekoliv a kdykoliv

na stojáka

Už se vám pravděpodobně stalo, že jste se byli s partnerem někde bavit. Příjemná zábava opepřená alkoholem udělá také své. Zábrany pomalu odplouvají někam v dáli a venku je docela příjemně. Rozhodli jste se jít pěšky a užít si trochu té romantiky i dobrodružství. Jenže cítíte jemné šimrání v podbřišku a váš přítel na vás spiklenecky pokukuje. Je to tady a prostě se vám nechce čekat, až přijdete domů. Však také proč – tam už to přeci znáte. Takže honem hledáte vhodné místečko. A protože se vám nechce lehat na zem, kdo ví, do čeho byste si lehli, rozjedete to hezky na „stojáka“. Tato poloha je pro venkovní sexuální aktivitu, jak vyšitá. Pokud má dívka sukni už vůbec není co řešit. Pokud má kalhoty může to být jemně krkolomné, ale nic, co byste nezvládli. Choutkám na sex se mnohdy poručit prostě nedá. Klukovi stačí rozepnout poklopec a vytáhnout svůj nástroj chlouby.

Poloha na „stojáka“ nabízí vícero možnostíve stoje

Poloha ve stoje nabízí celou škálu možností, kdy může být žena opřená o zeď či strom nebo ohnutá k zemi. Tato poloha nemusí být vždy jen zády k partnerovi, ale také čelem k partnerovi. Tady je už lepší, pokud má dívka sukni, jinak by si kalhoty musela svléci úplně. Jednu nohu může mít na zemi a druhou nohu jí partner zvedá do výšky. Další variantou je, že ho dívka obejme nohama kolem pasu a drží se ho jako klíště. V takovém případě je lepší mít pro tuto sexuální aktivitu trochu silnějšího samce. Usnadnit tuto polohu může, když si muž svou partnerku opře o zeď či strom. Pozor na odřená záda! Pokud budete opřená o strom, nechte si raději halenku či svetřík.

Sex na veřejných místech

Tato poloha je velmi oblíbená u jedinců, kteří milují adrenalinové zážitky. Nejedna kamarádka mi vyprávěla, že si to rozdávala se svým partnerem v převlékací kabince uprostřed dne, kdy je obchodní dům narvaný nakupujícími lidmi i prodavačkami. Někteří lidé milují pocit tohoto nebezpečí a vzrušuje je to ještě více. Nevím, jak vy, ale mě bohatě v tomto případě stačí lesíček. Máte zkušenost se sexem v převlékací kabince nebo jiných veřejných místech, jako je třeba kupé ve vlaku?

Zdroj obrázku: http://www.earn4post.com, http://www.pinterest.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář