Sex s cizincem? Poradíme, který cizinec je jako milenec nejlepší!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Přichází doba léta a mnoho žen se na něj velmi těší. Dovolená poskytuje mnoho možností, jak si užít nezávazného flirtování, pár neškodných doteků, nebo dokonce letní flirt se vším všudy. Léto je zkrátka svobodná doba a teplo, slunce, moře, spoře odění lidé, party, večírky, to vše láká a svádí k vyzkoušení a také k nějakému tomu letnímu dobrodružství. Je jen na vás, jak moc si léto a dovolenou užijete, zda budete jen poslouchat komplimenty, párkrát se projdete po pláži, užijete si pár doteků a polibků, nebo do toho rovnou skočíte a budete se budit vedle krásného cizince.

Existují také ženy, které provozují takzvanou sexuální turistiku, kdy prostě a jednoduše jedou na dovolenou s jasným cílem užít si s cizinci co nejvíce sexu. Každým rokem si vybírají určité destinace, do kterých jedou, cizinci se okolo nich otáčejí, lichotí jim a ženám se to líbí. Nedělají žádné cavyky a jednoduše jdou rovnou na věc a s cizincem se vyspí. Pokud se na dovolenou chystáte a doufáte, že nějakého mladého a krásného cizince ulovíte, máme pro vás přehled, z kterých zemí jsou milenci nejlepší.

NEJLEPŠÍ MILENCI:

Španělé

Španělé zaujali první místo v tomto žebříčku. Horkokrevnost mají Španělé v krvi a jednoznačně to umí předvést i v posteli. Jsou velmi náruživí, vášniví a výkonní. Navíc jejich sexy opálené tělo je velmi krásné, doslova vás láká k hrátkám. Jsou však také velmi pozorní, galantní. Umějí skvěle lichotit, španělština je navíc velmi krásný jazyk, který muži přidá na jeho přitažlivosti. Ani Španělé nejsou bez chyby. Temperament, který tak obdivujete, se může pěkně zvrhnout a muž může být žárlivý, majetnický, což moc dobré není.

Brazilci

Druhé místo je pro Brazilce. Ti jsou k ženě také velmi pozorní, romantičtí. Mají v sobě lásku a vášeň, což ocení každá žena. Co do výkonnosti jsou Brazilci velmi dobří, ale pozor na to, jak se k vám budou chovat. Budou k vám velmi pozorní, splní, co vám na očích uvidí, ale jen po dobu, co s nimi budete chodit a randit. Pokud si takového muže chcete vzít, pozor na to! Po svatbě se k vám mohou začít chovat jako ke svému majetku, na které mají právo jen oni. A to moc dobré není.

Italové

Bronzovou medaili sklidili Italové, kteří jsou považováni za velmi vášnivý, temperamentní a ohnivý národ. Muži jsou zde hluční, rádi gestikulují. Když zenu milují, milují ji nadoraz a udělají vše proto, aby byla spokojená a nadšená. Italové jsou však jako partneři a milenci velmi žárliví, dokážou ženě vyčíst úplně vše, i to, že se usmála na prodavače, ač to bylo třeba úplně nevinné. Mají pocit, že vy jste tu jen pro ně, mají taky trochu majetnické sklony, pro dlouhodobý vztah to moc ideální není.

Do první pětice nejlepších milenců se probojovali také Francouzi a překvapivě Irové.

NEJHORŠÍ MILENCI:

Němci

Němci stojí v žebříčku nejhorších milenců na první pozici. Dopadli tedy poněkud špatně. A co ženy na mužích z Německa nejvíce odrazuje? Jejich hygiena a hygienické návyky. Používají laciné voňavky, nebo dokonce deodoranty vůbec nepoužívají. A když se takový Němec občas neosprchuje, nebo pořádně zpotí, koho by to vzrušovalo?

Angličané

Anglický gentleman je pojem. Angličané jsou velmi pozorní k ženám, otevřou jim dveře, přidrží židli, vstanou ze židle, když žena vstává od stolu. Nicméně jsou velmi sobečtí, jsou líní, nevymýšlejí nové věci. Nechají klidně ženu v posteli celou práci oddřít, nemusí se vůbec snažit. Nevymýšlí stále nové a nové hrátky. Jen šup sem a šup tam.

Švédi

Švédi jsou studený psí čumák, jsou na tom podobně jako Angličané, nemají o sexuální aktivitu vůbec zájem, moc se jim nechce, nejsou inovativní, nemají vůbec náladu a energii. Prostě jen šup sem a šup tam, nic víc, nic míň. Mnohdy ani nemyslí na potřeby své partnerky.

Do pětice nejhorších milenců se probojovali Holanďané a Američané.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář