Sex v práci? Víme, jak na něj!

prace

Vztahy v práci nás velmi lákají. Mnoho vztahů začíná právě na pracovišti. Trávíte spolu hodně času, pracujete společně. Máte stejné problémy, chcete společně zaujmout klienty, když nového klienta získáte, jste nadšení a oslavujete. To všechno společně. Partnera moc nezajímá, že se vám v práci nedaří, vyslechne si vás, něco prohodí, ale neřeší to tolik jako vy. Ale s kolegou si o tom můžete promluvit. Právě to vás bude spojovat, a pokud je váš kolega k tomu ještě pohledný a neodolatelný?

V hlavě vám běží ty nejúžasnější filmové scény. Jenže, jak ho sbalit, svést? Přitom toužíte strhnout z něj šaty a milovat se s ním například ve vaší kanceláři, na vašem stole, nebo někde na kopírce. Pokud jste si jistá, že je to přesně to, co chce i váš kolega, není nic jednoduššího, než se na něj vrhnout a opravdu si to rozdat v práci. Sex v práci je velmi vzrušující, jiskřivý, tajemný a navíc vás vzrušuje vědomí, že může kdokoliv přijít, uslyší vás, a vy tak budete dopadeni „přímo při činu“. Ono totiž zakázané ovoce chutná nejlépe, takže směle do toho.

Vyberte dobře

Dobrý výběr je základ. Jestliže vás přitahuje váš šéf, není to úplně ten nejhorší nápad, ale pokud to jen trošku jde a vy si můžete poručit, rozhodně si řekněte rázné ne! Šéf je sledován, o dost více než běžní zaměstnanci, a tak nebude dlouho trvat a vašeho nadbíhání a vašeho románku si všimnou ostatní zaměstnanci. A mnozí z nich začnou být nepřejícní a to vám může pořádně znepříjemnit vaši práci. Se statusem milenky šéfa je spojeno i mnoho výhod, jako jsou například časté obědy s ním, zvýšení platu, prioritní přiřazování lepších úkolů a podobně. Při takovém rozchodu však můžete přijít i o práci, takže je určitě důležité, abyste si vztah se šéfem doopravdy, doopravdy rozmyslela.

Věřit? Jen sama sobě!

Muži jsou velmi kariérně založeni a někteří dokonce dají přednost kariéře před ženou, rodinou i sexem. Proto je určitě dobré dávat si pozor na vše, co děláte. Pozor na to, aby vás nikdo nepřistihl, rozhodně nekývněte na nahrávání vašich hrátek, na společné erotické focení. Na veřejnosti se k sobě chovejte jako kolegové, nikomu o svém sexuálním vztahu neříkejte, ani nejlepší kamarádce z vedlejší kanceláře. Nepište si přes pracovní mail, rovněž vynechejte mobil a SMS zprávy. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám to může vymstít a obrátit proti vám.

Nikdy nic!

Časem se stane, že někdo z práce začne mít podezření, že vy a ten krasavec máte spolu něco víc než jen kolegiální vztahy. Vy však zapírejte a tvrďte, že vy nikdy a nic! I když pravda vypluje na povrch, bez jasných důkazů jako fotka, nebo video vám nikdy nikdo nic nedokáže!! Proto buďte nekompromisní a tvrdá a všechno popřete a popírejte tak dlouho, jak jen bude potřeba.

Pravidla, jasná pravidla!

Pravidla jsou pro sex v práci rozhodně fajn a je důležité, abyste si pravidla stanovili a dodržovali je! Poté, co odezní orgasmus a vy začnete uvažovat normálně a reálně, je potřeba se na všem domluvit. Jde vám přeci jen a jen o sex, city a lásku do toho rozhodně netahejte. Do sexu netahejte ani soukromí, čím méně o vás ví váš kolega, tím lépe. Jednoduše si přiznejte, že se vám to s ním líbí zezadu, a když vám naplácá, jste na vrcholu blaha. Můžete nosit speciální krajkové prádlo, popřípadě prádlo vynechejte a nenápadně mu na poradě ukažte, že jej nemáte. Pozor na to, aby to viděl opravdu jen ten, komu je to určeno. Domluvte se na tom, jak vše ukončíte, až vášeň a vzájemné sympatie vyprchají. Do sexu city nepatří, a když budete vše dodržovat, uvidíte, že si sex na pracovišti můžete užívat.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář