Sex ve sprše. Známe pozice, při kterých si ho užijete!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Sexuální život by neměl být stereotypní, jelikož jeden z partnerů může začít své štěstí hledat někde jinde, u někoho jiného, kdo mu poskytne přesně to, po čem touží. Pokud rádi experimentujete a zkoušíte nové a nové věci, je jasné, že váš partnerský a sexuální život bude pestřejší a lepší. Sex ve sprše je poměrně častý v různých filmech, kde se k vám v době sprchování tiše připlíží váš partner. Ve sprše je rázem těsno, cítíte partnerův dech, dotýkáte se těly a tak se není čemu divit, že vzrušení jen roste. Okořeňte si svůj sexuální život a vyzkoušejte sex ve sprše. Známe navíc i pozice, ve kterých vám to půjde lépe a vy si tak sex ve sprše skvěle užijete!

Směrem ke zdi

Ve sprše obecně není moc místa. Otočte se ve sprše čelem ke zdi, zády ke dveřím sprchy. Opřete si ruce o zeď zhruba ve výši hlavy, nohy mírně rozkročte a vyšpulte zadeček. Partner tak díky tomu k vám bude mít zezadu skvělý přístup. Může si vás navíc chytit i za boky. Když k tomu navíc přidá i dráždění rukou, máte o opravdovou slast postaráno.

Posaďte se na něj

Ve sprchovém koutě je málo místa, i přesto se najde trocha místa, kde se váš partner může posadit a natáhnout nohy. Tato poloha je lépe provozovatelná ve vaně, kde je více místa, ale jde to i ve sprše. Vy si na svého partnera sedněte a díky tomu si můžete regulovat rychlost a hloubku průniku. K tomu si navíc můžete pustit masážní sprchu a jí masírovat partnera, nebo naopak, partner může masírovat vás. Takový vodní proud, který vám stéká na prsa je vzrušující.

Nakročte si

K této poloze nutně potřebujete vanu. Zvedněte nohu a pohodlně jí opřete o roh vany. Nejlepší je, když máte opřené celé chodidlo. Pěkně se tak otevřete svému partnerovi. Pro lepší stabilitu se opřete zády o stěnu nebo rukou o stěnu. Zvednutou nohou se pořádně zapřete. Polohu můžete provádět dvojím způsobem. Můžete být k sobě s partnerem otočeni tváří v tvář, takže si při vyvrcholení hledíte do očí, nebo k vám partner může přistoupit zezadu.

Ruční prácička

Naveďte partnera na místa, kde to máte ráda a kde vás váš partner může pěkně laskat. Vy mu můžete oplatit stejnou mincí a vezměte si jeho penis do své ruční parády. Společně si najděte ten správný rytmus, který se líbí vám oběma. Ruční dvouhra vás oba dovede ke skvělému orgasmu.

Orální potěšení

Orální uspokojení je ve vaně velkou výhodou, jste krásně vymydlení a po uspokojení se opět můžete krásně vymydlit. Sedněte si na okraj vany a partnera nechte, aby si sedl do vany před vás. I partner může polaskat vás, když si sednete do vany, zády se opřete o vany a roztáhnete nohy,

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář