Šmankote, co tomu řeknou sousedé?

sloni

Určitě už se vám stalo, že jste slyšeli vaše sousedy, jak si to užívají. Většinou tajně doufáme, že sami nejsme zase tak hlasití, a občas přemýšlíme nad tím, zda nás nebylo slyšet. Některé zaryté předsudky způsobují to, že si sex neužijeme v celé jeho kráse. Každý máme odlišné prožívání toho, co je pro nás vzrušující. Pokud se nejedná o nějaký extrém, tak je to pro partnera i dráždivé, a hlasové projevy ho můžou vyburcovat k neuvěřitelným výkonům.

Ve filmu se nám mnohdy zdají některé dialogy „směšné“, avšak pokud se člověk dostane do toho správného varu, sám sebe směšně nevnímá. Momentálně se mi vybavila jedna legrační historka, kdy moje kamarádka prožívala sex se svým přítelem tak oddaně, že vykřikla „Ježíši“. Nacházela jsem se ve stejném bytě, jen v jiné místnosti. Nedalo se nesmát a na druhý den jsem se otázala, zda si prubli trojku? Kulila na mě oči, a tak jsem jí jmenovala jméno jejího přítele a „Ježíše“. Od té doby to má často na „talířku“ a myslím, že si od té doby chuděra dává pozor, aby jí nebylo slyšet.

Vrnět nebo hulákat?

Myslím, že v tomto ohledu žádná pravidla neexistují a jsou lidé, kteří se umí sexu oddávat naplno a přestanou vnímat realitu. Jsou lidé, kterým naopak dělá dobře, že je uslyší někdo jiný, a pak jsou takoví, kteří se umí krotit a zarytě se stydí. Stud je silnější než pokušení pořádně si zakřičet. Některým ženám stačí při milování jen vzdychat a slastně vrnět. Některé neváhají použít perverzní slovník a pořádně hulákat. Myslím, že velkou roli hraje i alkohol, který odbourává zábrany. Avšak sex bez zvukových doprovodů, by byl sám od sebe asi docela nuda. Co si myslíte o tom vy?

Samozřejmě, že všeho moc škodí a nějaké ohledy se brát musí. Občas máme chuť na klidný a mazlivý sex a jindy na jízdu divokou prérií. Osobně si myslím, že pokud své sousedy nebudíme každý den vrzáním postele, křikem a totální agónií při orgasmu, není občasná divočina na škodu. Pokud neduníme jako sloni a nepadá u toho lustr těm, co bydlí pod námi, na hlavu, tak o nic strašného nejde. A také si myslím, že není se za co stydět. Buď to vnímají úplně stejně a v případě, že jsou za zenitem, „také byli mladí“ a rádi si zavzpomínají na bujará léta.

Fotografie publikována se svolením Worakit Sirijinda Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář