Švédská trojka. Ano či ne?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Švédská trojka je sex ve třech, kdy v trojici jsou dvě ženy a jeden muž. Švédská trojka je snem nejednoho muže, a ač se o tom ženy nezmiňují, i některých žen. Mnoho žen totiž láká sex ve třech, zvláště je-li se ženou. Ženy jsou k sobě navzájem citlivější, milejší. Navíc, snad každého muže vzrušuje představa dvou žen, které ho opečovávají, které mu vytvářejí potěšení.

A když se slečny začnou opečovávat navzájem, mužům se to líbí. Vždyť pohled na dvě sexy slečny, které se líbají, muži označili za velmi vzrušující. Toto označení švédská trojka je ze středověké severní Evropy. V tehdejší době byl nedostatek mužů po válečných taženích. Žen bylo mnoho, ty čekaly na muže doma. Za švédskou trojku často lidé považují sex ve třech, dva muži a jedna žena. Tomu se však správně říká ruská trojka.

Švédská trojka může velmi obohatit váš sexuální život. Může mu dodat zase jiskru, radost, novou chuť do sexu. Získáte zcela zvláštní a jedinečné zážitky, které vám nikdo nevezme. Proto, pokud se vám bude švédská trojka líbit, můžete jí zařadit do vašeho sexuálního života. Nicméně je dobré mít se na pozoru. Ne každý je pro švédskou trojku. I když si řeknete, že to chcete, že to bude super zábava, nemusí tomu tak nutně být. A z něčeho, co vypadalo jako super zábava, se vyklube problém, který může přerůst až v krizi ve vztahu.

Domluva je jedna věc

Domluvit se můžete prakticky na čemkoliv. Sex ve třech vás může velmi lákat, může to být vaše sexuální fantazie, můžete to chtít sebevíc, ale když dojde na věc, nemusíte to najednou cítit tak, jako předtím. Často je sex ve třech příjemný, ale jen ve snech a ve fantaziích. Ve chvíli, kdy na sex ve třech dojde, můžou jednotliví partneři zpanikařit, zjistit, že se jim to až tak úplně nezamlouvá, že u nich převládá strach, nervozita a nejistota. To je samozřejmě běžné, můžete to překonat. Ovšem ve chvíli, kdy si opravdu nejste jisti, zda to chcete udělat, a bojíte se, je asi lepší to stopnout a nechat to třeba na jindy.

Kde vzít toho třetího?

Ošemetná otázka. Chceme někoho, kdo je opravdu zdravý, netrpí žádnými pohlavními chorobami, je čistotný. Je také dobré, aby nás daný člověk alespoň trošku přitahoval, byl nám sympatický. Chceme někoho, koho známe, ale zároveň se před kamarádkou budeme stydět. Ono moc dobré brát si do trojice kamarádku není, spíše je vždycky lepší vzít si neznámou slečnu. Oba partneři tak budou na stejné rovině. Když si vezmete kamarádku, partner vás může obviňovat z toho, že to s kamarádkou chcete vyzkoušet a to je skvělá příležitost. Ženy navíc na kamarádku mohou žárlit. Sex s partnerovou známou také není moc dobrý, žena bude mít pocit, že je to legální cesta pro to, aby si s ní váš partner užil.

O rozhodnutí spolu mluvte

Rozhodnutí musí být společné, musíte se spolu domluvit. Nemůže to být o tom, že vy do trojky chcete, toužíte po ni, ale váš partner se na to moc netváří, odmítá to a nakonec na to kývne jen kvůli vám. Mluvte spolu o všem, o vašem strachu, o vašich obavách, o vašich snech, představách. Vše si s partnerem vzájemně vysvětlete. Rozhodnutí se vám tak bude dělat snadněji.

Když se to nepovede

Sex ve třech může zanechat mnoho problémů a nepříjemností. Partnerka nebude dojmu, že se partner věnuje více té druhé, že si s ní chce užít víc. Nemusí to být pravda, ale také může. Ženě se může zalíbit sex se ženou a jednoduše pak bude muže odmítat, neustále se na něco vymlouvat. Muže sex s neznámou zaujme natolik, že se s ní může začít scházet, může chtít trojku s danou ženou častěji a častěji. V tom nejhorším případě vás partner může pro svou novou milenku opustit. To jsou však extrémní případy. Nicméně je to varování pro to, abyste si sex ve třech rozmysleli.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net



Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář