Swingers: Pozitiva a negativa

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Swingers, neboli také skupinový sex je sexuální představa, kterou se kochá dost lidí. Můžete o swingers párty snít, chcete jí vyzkoušet, ale něco vás odrazuje, možná se bojíte, stydíte se. Jestliže jste nerozhodní, je určitě dobré si udělat seznam. Jako všechno okolo nás, má i swingers svá pozitiva a taky svá negativa. Seznam negativ a pozitiv vám může hodně pomoci v rozhodování, protože pak uvidíte, co převažuje, jestli negativa či pozitiva. Díky seznamu si ujasníte, jaký vlastně máte pohled na swingers a swingers párty. Mě osobně taky láká představa, že se proletím v látajícím balónu, ale jelikož se hrozně bojím výšek, asi to jen tak nebude. Ujasněte si, co vlastně chcete. My vám přinášíme seznam pozitiv a negativ, které swingers párty přináší.

Pozitiva

  • neobvyklá zkušenost, jestliže rádi zkoušíte nové a nové věci a po swingers toužíte, je to pro vás další zkušenost, kterou si můžete oblíbit.
  • sex s cizími lidmi, sex s neznámými lidmi má své určité kouzlo, jsou lidé, kteří jej vyhledávají. Na swingers párty si můžete najít několik takových lidí, kteří jsou ochotní k sexu.
  • vytvoření přátelství, a to nejen sexuálního, někteří jedinci si „padnou do oka“ a kromě toho sexuálního přátelství, je může pojit i běžné přátelství.
  • splnění si svého tajného snu, splníte si něco, po čem toužíte, o čem se vám zdá.
  • zkusíte si nové polohy, láká vás nějaká poloha, kterou si chcete zkusit? Nikdo z partnerů na ni zatím neměl odvahu? Na swingers párty můžete najít člověka, který vám toto přání splní.

Negativa

  • žárlivost, lidem, kteří mají sklony k žárlivosti, se swingers párty nedoporučuje, protože by mohly přímo na párty či po ní vzniknout mezi partnery rozkoly.
  • stud, i když swingers párty toužíte vyzkoušet, může vás přímo na akci přemoci obrovský stud.
  • problémy v partnerském vztahu, ty zapříčiňuje sex s cizím člověkem, mazlení či vůbec jen projevená touha pro swingers.
  • rozchod či rozvod, ano i rozchody či rozvody může vyvolat swingers párty a účast na nich.
  • možné pohlavní nemoci, ve výjimečných případech, účastníci jsou chráněni kondomy a každý musí přinést zdravotní potvrzení, pokud se jedná o swingers párty pořádanou klubem. Pokud je to nějaká pochybná párty, nikdy přesně nevíte, jak na tom kdo je.

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář