Swingers: Pro koho je to nevhodné?

Fotografie publikována se svolením artur84 / FreeDigitalPhotos.net

Swingers je označení pro skupinový sex a upřímně řečeno, není to něco, co by bylo pro každého. Mnohým lidem to přijde jako něco špatného, považují to za nevěru, kdyby se partner nebo partnerka před jejich očima oddávali sexu s někým jiným a cizím. Jiní třeba o swingers akcích uvažují, rádi by to vyzkoušeli, ale bojí se. A nutno říci, že se často bojí oprávněně. Můj kamarád se svou tehdejší manželkou na swingers párty zavítali. Kasal se, jak je moderní, báječný a pokrokový, chtěl s ženou zkoušet nové a nové věci. Jenže když došlo na „činy“ a viděl, jak se u manželky a neznámého muže schylovalo k sexu, vypěnil, vybuchnul a ztropil žárlivou scénu. Je tedy jasné,  že swingers párty není vhodná pro každého. Pro koho je tedy swingers párty nevhodná?

Žárlivé jedince

Pokud jste člověk, kterému vadí, že se manželka nebo přítelkyně usměje na prodavače v obchodě. A co teprve, když vám partnerku pochválí kamarád a řekne o ní, že je to kost? Chcete vyletět z kůže? Pokud jste žárlivý člověk, měla by být swingers párty pro vás naprostým tabu! Když vás totiž vytočí úsměv pro prodavače nebo nejapná poznámka kamaráda, rozhodně budete naštvaní, když se vaše partnerka bude s neznámým mužem objímat a líbat. Rudě uvidíte ve chvíli, kdy si vaše ženu bude neznámý odvádět na pokoj, kde se budou oddávat sexu. Partner nebo partnerka poté vyvolají scénu, žárlí a takový jinak harmonický a klidný vztah může skončit rozchodem nebo rozvodem.

Osoby s nízkým sebevědomím

Pokud o sobě nemáte valné mínění, je rozhodně dobré se nad tím zamyslet a sebevědomí si začít zvyšovat, člověk by neměl sám sebe podceňovat a shazovat. Jestliže však máte sebevědomí na bodu mrazu, swingers párty pro vás moc vhodná není, to je jasné. Všude okolo vás se totiž pohybují lidé, kteří chodí buďto zahalení v prostěradle nebo taky zcela nazí. Díky tomu si tak každého můžete prohlédnout. A co vy, se svým nízkým sebevědomím vidíte? Že ženy mají větší prsa než vy, že tahle slečna je opravdu moc krásná a každý si raději vybere ji než vás. Muži zase mohou mít pocit, že ostatní muži mají o mnoho větší výbavu a rapidně klesne chuť na sex.

Výtržníci a problémoví jedinci

Samozřejmě ti se na swingers párty mohou objevit, nicméně když bude nějaký problém, který oni způsobí, ochranka, která je zde vždycky přítomna, člověka bez milosti vyvede a vyhodí z akce. Samozřejmě i člověk, který přebere s alkoholem, může potenciálně být problémem. A takový člověk, který způsobuje problém, už na další swingers párty jít nemůže.

Fotografie publikována se svolením artur84 / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář