Tajné bylinkové ingredience pro spokojený sexuální život

bylinky

Už naše prababičky se vyznaly v bylinkách a pořekadlo, že láska prochází žaludkem, nevzniklo zřejmě náhodou. Možná, že ty mazané ženy věděly, co platí na jejich drahé polovičky, a zajistily si tak jejich funkčnost v ložnici. Dnes vám přinášíme pár bylinkářských rad, jak zvýšit chuť na sex aneb, jak účinně bojovat bylinkami proti impotenci. Dobrá polévka s přídavkem těch správných bylinek nezajistila jen plný žaludek, ale i prázdný pytlík. Muž byl spokojen hned 2x. Nebudu vás napínat a jdeme na to.

Jak podpořit chuť k sexu

Mezi nejznámější bylinky, které zvýší hladinu testosteronu, patří kotvičník. Jednak zlepšuje potenci a dále snižuje vysoký krevní tlak a působí jako prevence proti ateroskleróze. Mezi další bylinky, které působí jako afrodiziakum, patří maralí kořen. Pochází z Altaje a zvyšuje psychickou i fyzickou odolnost. Působí mírně anabolicky a podporuje růst svalů bez vedlejších účinků.

Problémy s erekcí?

Zkuste sáhnout po bylince zvané dangšen, která zvyšuje libido u obou pohlaví. Tato bylinka se rovněž používá jako náhrada ženšenu. Používá se nejen při astmatu, horečce, diabetu, hypertenzi, chudokrevnosti, zánětu ledvin, ale právě i při impotenci. Posiluje tělo při vyčerpání a chronické únavě. Je pravda, že muži dříve hodně fyzicky a manuálně pracovali, proto si hold naše babičky musely najít pomocníka z přírody, který pomohl jejich samce opět dostat k chuti a SÍLE. Není nad ženskou chytrost a mazanost. Stačilo přihodit bylinku do horké polévky a měly vystaráno.

Kazí vám stres požitek ze sexu?

Pak zkuste třezalku. Ta pomáhá odstraňovat úzkost, neklid a psychické vypětí. Mezi další pomocníky z řad bylinek patří rozmarýn či vrbka. Rozmarýn je zajímavý hlavně tím, že má stimulační a zároveň uklidňující účinky. Stimuluje krevní oběh, lehce zvedne tlak, uklidní mysl a odežene deprese. Vrbka obsahuje třísloviny, steroly, flavonoidy a odstraňuje pocity tísně a úzkosti. Blahodárné účinky má při léčbě prostatických potíží.

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář