Tantra masérka vás provede exaktickou masáží

serge-bertasius-photography

Jak to probíhá na začátku?

Jako masérka tantrických masáží jsem vždy připravena na různé typy klientů a různorodých povah a očekávaní. Je pro mě důležité vytvářet silné pouto hned od začátku. To stejné platí i pro komunikaci. S klientem komunikuji hned od začátku. Na úvod nabídnu občerstvení a vodu. Je to z důvodu, aby se klient uvolnil a cítil se v bezpečí. Poté si spolu projdeme základní principy masáže, zjistím co očekává a pokračujeme dál. Klient si vybere vonné oleje, které ho zaujmou a posílám ho do sprchy.

Na úvod rituál

Naší prioritou je vaše pohodlí. Chceme, aby se klient cítil příjemně a proto začínáme úvodní rituál ve stoje. Pochopení a rovnost je na prvním místě. Také je to první chvíle, kdy máme možnost cíleně se dotýkat těla. Postupně a pomalu tak, aby si klient na můj dotyk zvykl. V průběhu úvodního rituálu z klienta snimu osušku a v momentu, kdy klienta objímám, tak už je relaxovaný a uvolněný.

Nic neuteče mé pozornosti

Masáž začínám masáží chodidel, zad a součástí je i masáž hlavy. Uvědoměním o každém pohybu a každé části těla, dosáhneme perfektního toku energií. Zmiňuji to z toho důvodu, že součástí masáže těla je probuzení sedmi čaker a energetických míst podél páteře, které vedou k probuzení kundalini energie. Součástí je příjemná hudba, vonné oleje a svíce. Mohu použít různorodá chrastítka, pohladit klienta peříčka, přikrýt kožešinkami. Některé masáže zahrnují také horké lávové kameny nebo horké ručníky. Pokud je klient dostatečně uvolněný, dochází i k masáží intimních míst neboli joni. S klientem se vždy domluvím, zda si přeje tuto masáž či nikoliv.

Po masáží je čas probrat se

Po masáži nechám klientovi čas se postupně probrat. Můžeme si spolu povídat zatímco klient odpočívá nebo ho nechám o samotě. Nic neuspěchávám a klient má prostor sám pro sebe. Až se klient převlékne, tak si ještě povídáme a zjišťuji jak to klient vnímal a zda to splnilo jeho očekávání.

Výhody, které vám to přinese

Jsem se přesvědčena, že smyslnost a pocit extáze je jen jedna část z celého „sezení“. Cílem je zažít sebekontrolu nad svým tělem a najít potěšení v daném momentu. Někteří klienti to vyhledávají za účelem spirituální cesty a někteří jen potřebují si s někým promluvit, pohladit a zažít něco nového a smyslného. Zajít si na tantra masáž vám pomůže i se zdravotními riziky jako vysoký tlak, úzkost, deprese nebo chronická únava.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář