Věci, které při sexu zažít nechcete

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net

Sex je pro mnoho lidí jen takovým zpestřením života. Ne všichni nutně k životu sex potřebují, dokonce jsou i páry, které se spolu domluvili na manželství, které je bez sexu. Na druhé straně existují páry, které si bez sexu nedokážou svůj život představit. Ať je to tak, nebo tak, je sex ve vztahu určitě důležitý. Mnohdy právě manželství ztroskotá na tom, že je žena v sexuální oblasti nespokojená. Udělá proto ústupek, řekne si, že to nějak vydrží, nebo si mylně myslí, že se to spraví a změní časem. Věřte, nespraví. Proto je určitě dobré i sexuální oblasti věnovat určitou pozornost při výběru partnera.

Pokud vám s partnerem v posteli vše klape a v sexu souzníte, je to jen a jen dobře. Ne vždycky se však povede oběma vyvrcholení a navíc vyvrcholit ve stejnou dobu. To se stává častěji v knížkách, seriálech a romantických filmech, kdy přitom hraje i krásná melodická hudba. Existují však určité věci, které nechce při sexu zažít snad nikdo. Ženy obvykle napadne, že nechtějí, aby muž poznal, že orgasmus předstírají. Jenže jsou i věci, které jsou daleko nepříjemnější.

Suchý orgasmus

Suchý orgasmus je velmi nepříjemný, bohužel v posledních letech stále častější. Vliv na tento suchý orgasmus mají obvykle stavy po úrazech, stavy po chirurgických zákrocích, při podávání některých léků. Suchý orgasmus má dva možné projevy. První je, že nevystříknuté semeno odchází do močového měchýře, to se objevuje například u diabetiků. Druhý případ je pravý suchý orgasmus. K orgasmu sice dochází, to ano, ale semeno neodchází pomocí močové trubice. Tím pádem nedochází k ejakulaci. Touto chorobou nejčastěji trpí diabetici a muži, kteří mají určité psychické problémy. Léčba možná je, závisí na daném případu, ale obvykle léčba moc úspěchů nepřináší. Pokud chce žena otěhotnět, musí použít sperma od dárce, takovýto muž není schopen zplodit dítě.

Retardovaný orgasmus

Retardovaný orgasmus je odchylka, která znamená, že muži trvá velmi, opravdu velmi dlouho, než dospěje k orgasmu. Potřebuje od své partnerky, aby jej dlouhou dobu stimulovala. Takovýto muž dokáže velmi dlouho souložit, někdy i několik hodin, protože trvá, než dospěje k orgasmu. Někdy se také stane, že dospěje k ejakulaci až pár hodin po samotné souloži. Jako dysfunkce se tento případ klasifikuje tehdy, když dlouhá soulož přináší muži nějaké negativní prožitky jako například bolest, odřeniny, únavu, nepohodlí a podobně. Léčba je složitá a někdy i zdlouhavá. Radí se nekoitální praktiky, vibrátory či umělé vagíny.

Slabý orgasmus

Slabý orgasmus je problém, kterým trpí někteří muži. Jedná se o to, že muž má velmi slabý orgastický prožitek, mnohdy je velmi minimální. Navíc zde také dochází k velmi malému množství ejakulátu. Slabý orgasmus se objevuje u mužů, kteří prošli kastrací, u mužů, kteří berou ženské hormony, například kvůli změně pohlaví či při užívání určitých léků. Léčba spočívá v tom, že jsou muži podávány mužské hormony. Po těch by se vše mělo vrátit do původních kolejí.

Předčasná ejakulace

Problém, kterým trpí poměrně dost mužů, no ne všichni se o tom chtějí bavit. Předčasná ejakulace trápí především mladé muže, kteří teprve zahajují svůj sexuální život. Někdy dochází k ejakulaci ještě dřív, než je vůbec penis zasunut do pochvy. Muž je tak moc vzrušený, že to zkrátka nevydrží a vyvrcholí například při líbání, při dotecích a podobně. V tomto případě hodně pomáhá podpora partnerky, dobrá psychika a také pravidelný sexuální styk. Předčasná ejakulace totiž vyplívá z nepravidelného sexu. Mohou se podávat také léky, důležitá je pravidelnost v sexuálním životě a popřípadě určité stiskací metody.

Bolestivá ejakulace

Bolestivá ejakulace je velmi nepříjemná. Při výstřiku muž cítí bolest. Tato bolest je často spojena se zánětem prostaty, se zánětem močového měchýře, nebo s jinými onemocněními. Bolest při ejakulaci může doznívat, a to až několik hodin poté. Je to velmi nepříjemné, proto se často muži sexu vyhýbají, protože je to bolí. Zde je opravdu snadná pomoc, jednoduše si dojděte k lékaři, který vám předepíše léky, které vyléčí zánět či jiné onemocnění. Pokud je muž řádně vyléčen, bolestivost při výstřiku už necítí.

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář