Venku už to nejde, tak si užijte v autě!

woman-hand-doing-thumbs-up-100235761

Meze už jsou chladné a hlavně vlhké. Venku se schyluje k prvním mrazíkům. A ani to počasí nám trochu toho sluníčka nedopřeje. Tak už to vypadá, že venku si už moc sexu neužijeme. Namísto sexu na louce si teď ale můžeme začít dopřávat sex v autě. Zdá se vám to nepohodlné a všední? Tak neházejte hnedka flintu do žita, protože my známe 4 pravidla, díky kterým bude sex v autě nezapomenutelným zážitkem. Pokud se chcete dozvědět více, pak čtěte dál.

Pokud se rádi pomilujete mimo domov, pokud vás již postel nudí a chcete si užít trochu toho dobrodružství a adrenalinu, pak vás dozajista mrzí, že venku je již zima, meze zchladly a při sexu na louce by vám umrzly prsty. No, ale nezačínejte smutnit a věšet hlavu, že teď si již tak báječný a adrenalinový sex neužijete. Teď je na čase vytáhnout a vydrhnout auto, abyste tam měli čisto, až si to při příští jízdě vesele rozdáte.

Říkáte, že na to už jste trochu stáří, že už nejste v pubertě a proč byste se tedy měli mačkat v autě? Vy jste ještě nečetli studie a názory mnohých sexuálních odborníků a terapeutů? Ti totiž říkají, že milování v autě je nezapomenutelnou etapou života a může být součástí milostné hry. Zároveň nám přesně tito odborníci radí, jak si milování v autě řádně užít.

Volíte klid, nebo adrenalin?

První volba spočívá v místě, na kterém se chcete pomilovat. Většina z nás asi pravidelně zajíždí k lesu nebo někam mezi louky. Všichni hledáme odlehlé, klidné místo, kde si můžeme užít ničím nerušený sex a přitom i trochu toho strachu, že nás někdo načapá, protože tak jako tak pořád jsme na veřejně přístupném místě.

I odborníci přes sexualitu tvrdí, že ochrana našeho soukromí a při sexu hlavně ctnosti je klíčová. Měli bychom si tedy vybírat již výše popsané místečko.

Hodí se i vhodné oblečení

Každopádně při sexu v autě je nejen vhodné zvážit, na jakém místě se pomilujete, ale také jaké oblečení k tomu zvolíte. Z druhé strany je pravda, že ne pokaždé na sto procent očekáváme, že si to rozdáme zrovna v autě. A navíc, neplánovaný sex je nejvíc vzrušivý a následně i nejvíce náruživý.

Však to zajisté znáte. Mnohdy natěšenost a zdlouhavá příprava udělají svoje a buď je vymalováno velmi rychle, nebo partner je z toho očekávání trochu nervózní a k ničemu ani nedojde.

Každopádně, abychom se vrátili k volbě oblečení, jistě vám poslouží minimalizace překážek a nepohodlí, které může být při sexu v autě způsobeno právě oblečením.

Svlékat, či nesvlékat?

Otázkou šitou na míru je také svlékání. Měli byste se v autě svlékat, či nikoli? Jde o to, že sex v autě by měl být spíše rychlovkou, proto bychom se neměli svlékat, jen odkrýt či vytáhnou to, co je třeba.

Nezapomeňte se zajistit

A teď nemyslíme ochranou při sexu, ale zabezpečením vozu (zařazením rychlosti a zatáhnutím ruční brzdy).

A co vy? Milujete se v autě rádi? Máte pro sex v autě nějaké vychytávky?

Fotografie publikována se svolením TiveryLucky/FreeDigitalPhotos.net.

Korektura: Jana

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář