Vibrující spodní prádlo jako předehra nebo sex na dálku

vibrační spodní prádlo

Dnešní mírně lechtivé téma bude věnované spodnímu prádlu. Ne však jen tak nějakému spodnímu prádlu. Už víme, že krásné erotické spodní prádlo, dokáže pěkně nažhavit. A teď si zkuste představit, že se to krajkové prádlo dá využít ještě i jinak. Nejspíš teď budete přemýšlet nad tím, jak? Už jste slyšeli o vibračním spodním prádle?

Vsadím se, že ještě ne. Tak se připoutejte, protože to bude jízda! Durex přišel se skvělým nápadem na vibrační spodní prádlo. To se ovládá s pomocí chytrého telefonu na dálku prostřednictvím internetu. Stačilo pouze pár dní a tento nápad s vibrujícím spodním prádlem nadchnul miliony sexu chtivých lidí. Zvlášť ty, co pravidelně sledují oblast erotických pomůcek a hraček. Zatím se vibrační prádlo neobjevuje běžně na pultech obchodů. Ale věříme, že se ho již brzy dočkáte.

Fundawear – vibrující spodní prádlo

Toto vibrační spodní prádlo Fundawear, jak bylo výše uvedeno, se ovládá pomocí chytrého telefonu. Tahle žhavá novinka má oživit vztahy fungující na dálku. Ale také může stejně dobře posloužit jako sexuální předehra. Ve spodním prádle jsou skryty vibrační plošky, které jde ovládat na dálku. Funguje to asi takto: obléknete si kalhotky Fundawear a parter se připojí. Prstem přejíždí po displeji a vy ucítíte vibrace a šimrání v rozkroku. Čím rychleji bude přejíždět prstem nebo „tvrději“, tím intenzívněji budete pociťovat vzrušení. Cílem experimentu s tímto vibračním prádlem je představit sex jako veselou i zábavnou hru. Partneři se mohou vzájemně sledovat prostřednictvím kamery, což celý proces ještě více oživí. Sex není pouze o nechtěném početí či pohlavních chorobách. Durex chce tímto poukázat i na příjemnější stránky, které ukrývá sex.

Zdroj obrázku: http://www.groupon.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář