Víc než 15 sekund? Aneb jak prodloužit sex

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Někdy toužíme po rychlovce a někdy si rády vychutnáme to pravé milování. Co ale dělat, když i náš pojem rychlovky je pro partnera příliš dlouhý a o milování ani nemluvě? Přinášíme vám rady a tipy, jak prodloužit sex a jak dostat to, co chceme.

Odborníci tvrdí, že správný sex trvá tak 14 minut. Trvá-li však správný sex pouhých 14 minut, pak si říkám, že někdy bych si raději dopřála trochu té nesprávnosti. Neříkám, že 14 je málo, ani neříkám, že 14 je moc. Samozřejmě záleží na situaci. Někdy mě dokáže naprosto a zcela dostat rychlovka trvající pouhých pár minutek. Někdy bych se raději pomazlila. Někdy jsem unavená, chce se mi spát, ale sex bych si ráda dopřála, a tak požaduji tu správnou sexovou míru 14 minut.

A také záleží na tom, co kdo do sexu počítá. Já třeba beru sex komplexně. Tím nemyslím, že sex je i mazlení, když k závěrečnému styku ani nedojde. Ale dojde-li k pohlavnímu splynutí, počítám sex od svádění až do konce. Protože někdy se prostě chci milovat, ale nedokážu se vzrušit jen jeho pouhou představou a potřebuji předehru. Kdybych pak do času sexu počítala jen samotný styk, čím by byla předehra?

Nebudeme se však do toho nijak zamotávat. Ač tak či jinak, kdo z vás si bere do postele hodinky? Čert „vem“ vědce a jejich odborně vypočítaných 14 minut.

Dnes se budeme bavit jen mezi námi „děvčaty“ a povíme si, jak prodloužit sex, když nám partner dlouho nevydrží. Přece jen i pojem naší rychlovky může pro partnera znamenat pojem pro dlouhý sex. A hlavně odborníci také tvrdí, že většina mužů vyvrcholí do dvou minut. Nezlobte se na mě, ale během dvou minut (navíc bez předehry) si některé části mého těla ani neuvědomí, že se zrovna milují.

Neházejte chybu na chlapa

Jedna malá skutečnost pro vyjasnění: „Neházejte vinu na chlapa.“ Není to totiž jen jeho chyba a zároveň to není jen vaše chyba. Jde prostě o chybu páru. Uvědomme si, že my ženy (omlouvám se za oslovení, čte-li tento článek muž) bychom často ze sexu moc neměly, pokud by nebylo předehry. V páru tedy vyžadujeme, aby se muž věnoval prvně nám, a pak aby se věnoval společnému sexu. Jenže chlap pak jen maká a pokud mu žena nepomůže, nesmíme se divit, že je již natolik vzrušený, že vážně do dvou minut sexu vyvrcholí.

Předčasnost a prkennost

Považme, kdo nese větší vinu, muž se svou předčasnou ejakulací, nebo žena se svou malou angažovaností až prkenností?

Vezměte mu poslední sklenku

Pokud jste na nějaké párty a chcete se večer milovat, raději svému partnerovi trochu hlídejte alkohol. Jestliže se podnapije, pak jestli něco vůbec bude, bude to velmi, velmi krátké.

Stará, dobrá a přerušovaná

Největší a nejúčinnější klasikou je cvičení mužského sebeovládání a ženské shovívavosti. To znamená, že muže vydráždíte těsně před ejakulaci, a potom zahájíte přerušovanou stimulaci.

Dlouhý sex? Častý sex!

Poslední rada je moje soukromá. Dlouhý sex je vnímán jako večerní či víkendový postelový maraton. Pak se raději vykašlete na hodinové dupání chrtů běžících za mechanickým králíkem, kterým je v tomto případě uspokojení druhého. Raději si užívejte kratší či spíše přiměřené soulože a dejte si jich více. V mezičase se můžete mazlit a nebo uspokojovat jinými způsoby, aby i žena byla zcela spokojená.

Fotografie publikována se svolením imaginerymajestic/FreeDigitalPhotos.net

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář