Vůně, která povzbudí i nabudí, aneb vzrušující vůně

Publikováno se svolením nuchylee/FreeDigitalPhotos.net

Jak okouzlit protějšek či jak se mu neodmyslitelně vrýt do paměti? To jest otázka, která se nám často vkrádá na mysl. A my vám dnes přinášíme jedno z možných a hlavně zaručených řešení. Chcete někoho zaujmout či se zarýt do mysli svého partnera, popřípadě si zpříjemnit a okořenit sex? Pak čtěte dál!

Jak si okořenit sex? Zapomeňte na složité polohy a složité návody, které najdete všude jinde. Každá složitá otázka má totiž nejčastěji tu nejjednodušší odpověď. Co se sexu a nalákání partnera týče, jde o jednoduchý postup.
Tak zaprvé musíte zaujmout a za druhé musíte znovu zaujmout na tolik, aby na vás nedokázal zapomenout. Pokud si chcete okořenit sexuální život, musíte se hlavně nabudit, nikoli zkoušet složitou akrobacii. A odpovědí na tyto všechny kroky může být například vůně.

Zapůsobit aneb chytnout a nepustit

Tak zaprvé muže i ženu můžeme zaujmout, budeme-li s ní flirtovat na dálku, když se přiblížíme, můžeme ji oslnit vůní. Každá příjemná vůně se nám vrývá do paměti a v danou chvíli působí silně podprahově. Uvědomili jste si někdy, že spoustu vzpomínek z dětství máte spojených s vůněmi? Na domov si vzpomínáte skrze vůni kuchyně, na babičku skrze její typickou vůni a nemocnice se bojíte dodnes, protože smrdí? Už vám to dochází?

A stejně tak můžete zapůsobit na protějšek. Když druhou osobu pak řádně oslníme svým šarmem, vtipem, inteligencí či krásou (záleží jen na tom, čemu dáváte přednost vy), bude si vás pamatovat. Můžu vám ze své vlastní zkušenosti zaručit, že si na vás vzpomene pokaždé, když ucítí vaši vůni, když kolem ní projde někdo používající stejný parfém a někdy dokonce když ucítí vůni, která je té vaší jen částečně podobná.

Možná budu trochu impertinentní, ale člověk je přece jenom živočich. Například muže přitahují ženy nejvíce v období zvýšené produkce hormonů, vyzařuje-li specifickou vábivou vůni. Podle studií se většině mužů líbí vůně ženy po sexu, přestože ani nevědí, že ona sex měla. Lidé reagují na pachy a vůně stejně tak jako jakýkoli jiný savec. A ani nepotřebujeme drahé parfémy, nejvíce nás láká vůně, kterou cítíme jen podprahově. Problém parfémů pak často spočívá v tom, že přebíjejí onu vábivou vůni.

A nejkrásněji člověku voní hormony – mužům feromony u žen a ženám estrogen u mužů.

Vůně pro intenzivní milostné hrátky

A za druhé se pobavíme o sexu. Stejně tak, jako můžete působit vůní na přilákání či přivábení partnera, můžete jej vůní i vzrušit. Vůně je jedna z mnoha tajných ingrediencí sexuálního vzrušení, stejně tak jako jídlo a afrodiziaka. Vůně i jídlo totiž mohou působit stejně jako dráždivé doteky.

Stačí si u večeře při svíčkách vypnout světla, uvařit si něco dobrého a afrodiziaky okořeněného, nalít si sklenku vynikajícího vína a navonět se vůní pižma či skořice, kterou královna ze Sáby svedla krále Šalamouna.
A hlavně, nezapomeňte si jednou za čas pořádně zaflirtovat. Hrajte si, svádějte se, a pak se milujte.

Fotografie publikována se svolením nuchylee/FreeDigitalPhotos.net

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář