Využil vás na sex? – 1. díl

Sex

Určitě jste se už setkali s tím, že existují ženy, které přitahují muže pouze tím jedním účelem. Přesto, že touží po normálním a láskyplném vztahu a bývají svým partnerům věrné. Možná, že se dopouští neustále těch stejných chyb. Podíváme se na některé přešlapy, které ženy nevědomky dělají. Ze začátku to může vypadat zajímavě a někteří muži dokonce s těmito typy žen spí i víckrát než jednou. Ale po pár vášnivých nocí to vždy dopadne stejně. Jak se tedy nestát holkou na jedno použití?

Když žena lže sama sobě

Většina žen nechce působit uboze, a tak si navléknou kostým drsňáka. Předstírají nadhled a snad i trochu nezájem. Chovají se koketně, přestože jejich jádro je křehké a nevinné. Bojí se dalšího zranění a nechtějí ukazovat svou pravou tvář. Na všechny strany hlásají hesla typu: já se nechci vázat a miluji svobodu. Nebudu přece hned prvnímu chlapovi prát trenky. Jenže žádný člověk nevidí do vaší hlavy a vaší duše a to, co zasejete, i sklidíte. Každý chlap chce být silným ochráncem, a pokud se žena prezentuje výše uvedeným způsobem, přímo si říká o jednorázové použití.  Říkat, že si sami sebe vážíte, není totéž, jako to skutečně cítit. Prakticky bráníte tomu, aby se nějaký muž dostal do vaší blízkosti a pokud je vaše srdce uzamčené, nemůžete čekat, že druhý vám to své ponese na dlani.

Komunikace

Říká se, že ukvapený sex je jako předčasně odbalený dárek. Já s tím nesouhlasím. To platí možná u 20letých lidí, kteří nemají v plánu vázat se na celý život a nehledají životního partnera. Proto bych vůbec netvrdila, že důvodem by bylo to, že se žena vyspí s mužem na prvním rande. Především jde o komunikaci a sdělování si informací jak o sobě, tak o cílech a prioritách. To se určitě člověk nedozví za dvě hodiny u sklenky vína. Ale pokud potkáte člověka na internetu či v práci a píšete si emaily, SMS a poznáváte se, aniž by byl původní záměr sex, a najednou to přeroste v něco více, pak i sex na prvním rande nemusí skončit fiaskem. Pokud nebudete komunikovat, sdělovat své pocity a přání, využijí vás lidé ve svůj prospěch. Pokud uvidí, že jste ve skutečnosti jiní, než za jakou vás měli, zcela to změní situaci. Jít do postele s mužem s tím, že pak se uvidí, co chce, je poměrně riskantní. Nic nepokazíte upřímným rozhovorem, abyste věděla, na čem cca jste.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář