Využil vás na sex? – 2. Díl

využil vás na sex?

Pokud se to stane jednou, dvakrát, je to pech a může se to stát každému. Rozhodně bych byla opatrnější, ale pokud se tak děje stále dokola, bude nejspíš něco špatně. Pak stojí k zamyšlení prozkoumat své vnitřní pocity. Zda to, jak myslím, koresponduje s tím, jak jednám. Rozhodně stojí také za uvážení společnost, ve které se pohybuji a zda se nesoustředím pouze na jeden a tentýž typ muže. Někoho potkáte a vypadá to slibně. Párkrát se s ním vyspíte a pustí vás k vodě. Je vám tento scénář povědomý? Přinášíme vám druhý díl článků, kde můžete objevit skuliny problému.

Touha měnit partnera

Spousta žen žije v naivní představě, že jakmile bude ruka v rukávu, změní svého partnera k obrazu svému. Někteří muži vyloženě říkají tvrdou pravdu přímo do očí. Že se nechtějí vázat a nehledají vztah. Žena tajně doufá, že to první bouřlivý sex změní. Však já mu ukážu, jaká jsem dračice, a už nebude chtít odejít. Na rovinu říkám, chlapi umí být brutálně upřímní, a pokud to tak říká, tak to tak i myslí. Pokud ho za dva týdny uvidíte jít v objetí s nějakou krasavicí, možná to s ní myslel jinak, ale vám na rovinu řekl, o co mu jde. Nepřehlížejte tyto fakta a ušetříte si trápení.

Přemrštěné sebevědomí

Věty typu já se mám hodně ráda, já nikoho nepotřebuji, já to zvládnu sama, já jsem samostatná a jiné podobné řeči nepůsobí tak, že muže potřebujete jinak než na sex. Potom není divu, že takový muž pochopí, že by bylo zbytečné usilovat o vaše srdce, když jste tak soběstačná. Mít zdravé sebevědomí je jedna věc, ale nic se nemá přehánět. V takovém případě vysíláte k muži signál, že i kdyby se rozkrájel, bude to pořád málo a pravděpodobně nebudete typ, co umí dělat kompromisy.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/ FreeDigitalPhotos.net

 

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář