Vztah se starší mužem: Jaký je v sexu?

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Láska si nevybírá, zamilováváte se srdcem, ne rozumem. A srdce často udělá rozhodnutí, které se rozumu nemusí líbit. Zamilujete se do někoho, kdo je vám věkově vzdálený, je mladší, starší, uznává jiné hodnoty, jinou víru, je z jiné země, je ženatý a podobně. Vztahy starších mužů s mladšími ženami jen tak někoho nepřekvapí, jako tomu bylo kdysi, a není to už jen doména mužů bohatých a slavných. Na starších mužích zkrátka něco je, tito muži mají rozhled, jsou již většinou usazeni, ví, co chtějí, mají své zázemí a taky mají velké charisma. Zaměřme se tedy na vztah se starším mužem, blíže se podívejme na sex se starším mužem. Můžete si jej s ním ještě vůbec užít? To zjistíme!

Zkušenosti a zkušenosti

Zkušenosti nabíráme tím, že se v dané věci zdokonalujeme, a je jedno, jestli jsou to zkušenosti v práci, zkušenosti ve vaření, nebo ony zmíněné zkušenosti v sexuální oblasti. Mladí jedinci často nemají potřebné zkušenosti. Starší muži mají v sexu něco za sebou, ví přesně, co se ženám líbí, co se jim nelíbí. Všechno tak má vypilované, takže vás čeká skvělý sexuální zážitek!

Spokojenost na prvním místě

Mladíci se obvykle soustředí jenom na svou spokojenost v sexu, na své vyvrcholení, na své orální uspokojení. Jak je na tom žena, to obvykle nijak neřeší, své si už odbyl. Starší muž se soustředí také na vás, na vaší spokojenost a na vaše uspokojení. Věřte tomu, že bez orgasmu vás rozhodně nenechá usnout, soustředí se na to, co se vám bude líbit, co vás bude vzrušovat a tak si s ním rozhodně užijete dosti orgasmů.

Dlouhá výdrž

Častý problém mladých jedinců je to, že trpí předčasným vyvrcholením. Je s tím spojeno mnoho různých věcí jako například stres, nervozita, nezkušenost, mnoho práce a podobně. Starší muž má své priority v životě stanoveny, nepotřebuje se za ničím honit, má svou kariéru vybudovanou a koneckonců, má i nějaké ty zkušenosti, protože mu postelí prošlo určitě několik žen. Díky tomu nehrozí předčasné vyvrcholení, a jestliže toužíte po noci plné vášně a sexu, tak jste rozhodně na správné adrese.

Může vás něco naučit

V partnerských vztazích se často učíme novým věcem, v sexu to platí také, každý nový partner má v sexu rád něco jiného. Od staršího partnera se tak naučíte mnohem více. Je zkušený, když uděláte chybu, není na vás naštvaný, mile vás poučí a navíc mu tím prokážete službu i vy. Přeci který chlap nemá rád, když může ženu poučit, poradit jí a pomoci, zvýšíte tak i jeho ego, které tím pěkně pohladíte, a vyšplhá tak zase o něco výš.

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář