Vztah se starším mužem: Negativa vztahu

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Každý vztah je kompromisem a partner nemá jenom ty dobré stránky, které na něm tolik milujete, ale i ty špatné, u kterých vám vlasy vstávají hrůzou. Samozřejmě záleží na tom, jak moc jsou ty špatné vlastnosti v povaze partnera umocněny a jestli vy sami se s nimi dokážete sžít a fungovat vedle takového partnera. Vztahy s různými lidmi jsou různé, ale obecně platí, že vztahy s mladšími muži, se stejně starými muži nebo i se staršími muži mají své plusy a mínusy, které se dříve či později mohou projevovat. Jaká jsou negativa vztahu se starším mužem? To se dozvíte v následujícím článku!

Možné poučování

Starší partneři mají hodně zkušeností a také mají něco za sebou. Z toho samozřejmě jako partnerka můžete čerpat, pokud však partner není ten typ, který druhé rád poučuje. Pak se z partnera, který má rozhled, stane partner, který je spíše v roli mentorujícího a často taky káravého učitele.

Nerozumí si s vašimi kamarády

Ať se snaží být starší muž sebevíc moderní, jsou věci, které prostě nepochopí. Do toho samozřejmě spadají i vaši přátelé, kteří jsou mladší, rádi se baví a můžou si z vašeho staršího partnera dělat legraci. Podle vašeho partnera jsou to děcka a podle vašich přátel je váš partner ten, kdo pamatuje, když Mrtvé moře bylo ještě marod….

Začne se chovat jako otec

Starší muž se k mladším ženám může začít v určitých případech chovat jako váš otec, který pro vás chce jen to nejlepší a taktně vás upozorní, že byste neměla ten poslední chlebíček jíst, že byste si měla vzít svetr, ať nenastydnete nebo, že už máte dost a další víno si už dávat nemáte. Začnete v něm stále víc a víc poznávat svého otce, což není úplně dobré.

Rozdílné názory na trávení času

Jste mladá, aktivní, ráda chodíte do kina, sportujete, jdete na drink s přáteli. Stačí vám k spánku pár hodin. Partner je starší, takže on se potřebuje pořádně vyspat, nerad tráví každý večer v hospodě, na nějaké zábavě, raději si sedne k televizi a sleduje ji, nebo si čte.

Rozdílné názory na život

I když vám to ze začátku bude klapat, budete si rozumět, časem se přeci jen něco změní, začnete se více bavit o budoucnosti, o dětech a o společném životě. A na to můžete mít s partnerem jiné názory. Partner, obvykle už nějaké děti má, další nechce, případně se rozhodl děti nemít vůbec. Vy naproti tomu děti chcete, cítíte, že je na ně správná doma, máte partnera, jste stabilně zajištěna a máte na to věk. Popřípadě se neshodnete na tom, kde budete bydlet, partner chce zůstat ve svém bytě, vy si představujete domeček s bazénem a psem. A takových rozdílů bude víc a víc přibývat….

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář