Vztah se starším mužem: Pozitiva vztahu

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Mladší žena a starší muž, obrázek, který není dnes ničím neobvyklým a za takovouto dvojicí se dnes už mnoho lidí neotočí, jako tomu bylo kdysi. Často lidé říkali, že tak mladá a krásná slečna přeci nemůže být s o tolik starší chlapem z lásky, v tom jsou určitě peníze. No, co je na tom pravdy, to asi záleží na každém páru zvlášť. Určitě jsou vztahy, kde je žena s mužem jenom pro peníze, pro možnou slávu či pro snahu se dostat do jiné a lepší společnosti, která by jí v budoucnosti pomohla. Nicméně existují také vztahy, kde jsou oba partneři z čisté lásky a z důvodu, že se opravdu milují a chtějí být spolu. Máte v okolí staršího muže, který po vás pokukuje? Vy však přemýšlíte, jestli takový vztah začít? Pak pro vás máme pozitiva, která přináší vztah se starším mužem.

Zázemí

Starší muži mají obyčejně vytvořené své vlastní zázemí, své bydlení a není to jen jeden pokoj někde u rodičů, nebo rozvrzaná postel v podnájmu, kde bydlí další tři lidi. Budete tak s partnerem mít své soukromí, svůj klid a své pohodlí, které oceníte. V koupelně se nebudete potkávat s rodiči nebo se spolubydlícími svého partnera.

Zkušenosti

Životní zkušenosti, rozhled, to vše nabízí starší partner, a to v různých oblastech života. Starší partner má zkušenosti v sexu, v životě. Nebude zbytečně žárlit, když vám přijde textová zpráva, nebude se vyptávat, kdo vám píše, kdo vám volá. Bude mít pochopení pro to, že si chcete vyrazit s kamarádkou do kina nebo někam na víkend. Nebude dělat zbytečné a žárlivé scény kvůli banalitám.

Ví, co od života chce

Starší muži bývají usazenější a přesně ví, co od života chtějí. Své bouřlivé roky mají za sebou, jsou tak zcela vybouření a mají své priority jasně nastavené. Vědí, čeho v životě chtějí dosáhnout, mají naplánováno, kdy si pořídí děti, kolik jich chtějí. Na rozdíl od mladých mužů, kteří si chtějí života jen užívat a nemyslí do budoucna.

Finanční stabilita

Starší partner je finančně stabilnější, jeho zaměstnání představuje větší jistotu než zaměstnání mladíka. Má něco našetřeno, tvoří si finanční rezervu a jeho plat je dostatečně vysoký, aby mohl zajistit svou rodinu a uživit partnerku a potencionální děti.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář