Zajímavosti o sexuálních úchylkách

sexuální úchylky

Mnozí jste se s nimi setkali, nebo je dokonce znáte. Existuje jich nespočetné množství a každý má v podstatě tu svou, ani o tom nemusí vědět. Mezi nejznámější patří beze sporu Hypersexualita, též známá jako nymfomanie. Tato úchylka se řadí i mezi závislosti. Tento druh úchylky se vyznačuje neustálým chtíčem pohlavního styku. Dost často lidé trpící touto úchylkou nedokážou navázat trvalý vztah. Uspokojení totiž hledají i jinde než jen u svého partnera. Úchylka, která je rovněž známá po celém světě, je bisexualita. Vyznačuje se jako moderní trend dnešní doby, a najdete ho stále častěji u mladých lidí. Konkrétně se jedná o náklonnost k oboum pohlavím. Další rozšířená úchylka mezi muži je nazývána High Heels. Muži hledají uspokojení a zkvalitnění pohlavního styku v ženské obuvi na podpatku. Je vědecky dokázáno, že muži směřují větší všímavost ženám nosícím právě podpatky. Ne příliš známou v dnešní moderní době je úchylka Hirsutofilie. Jedinci, zde hledají uspokojení v nadměrném ochlupení, s touto úchylkou bylo možné se setkávat spíš v minulosti. To však neznamená, že vymizela. Asi největším trendem a úchylkou je Metrosexualita. Málo kdo si uvědomuje, že příznaky, které zmíníme, jsou úchylkou. Jedná se o nadměrnou péči o své tělo a image. Příznakem jsou časté návštěvy kadeřníka, manikúra, pedikúra, ale i solária. Kosmetika pak může zabírat velkou část koupelny, většina příjmu jde právě na kosmetické doplňky.

Orgie? Nejedná se jen o běžný sex

Zvlášť známým slovem, je slovo orgie. Mnozí podle průzkumu si představují pod tímto názvem obyčejný sex, tedy soulož. Není to, ale pravda, jedná se o název další z úchylek. Jde se o sex ve více lidech. Můžeme jej slyšet pod názvem gruppen sex, vyplývajícího z anglického slova „Group“, tedy skupina. S tímto druhem sexu se nejčastěji setkáváme na swingers párty, kde spolu souloží více lidí najednou. Často na této párty dochází k záměně partnerů, tedy oživení sexuálního vztahu s vědomím druhého partnera.

Méně známé úchylky

Neříká vám nic Algolagnie, Amaurofilie, Erotografomanie, Frotérismus, Formikofilie. Nevadí, není moc lidí, kteří by tyhle názvy znali, pokusím se je rozebrat. Algolagnie je uspokojení v podobě bolesti. U Amaurofilie si postižený libuje ve ztrátě zraku druhého, tedy slepých. Erotografomanie je závislost na kontaktování druhých osob písemně, ať už dopisem tak přes sociální síť. Na základě psaní si představuje různé scénky, které dotyčného dokážou uspokojit až k vyvrcholení. Setkali jste se někdy s člověkem, který se vás nebo někoho známého nenápadně dotýkal nebo třel? Lze se s tím setkat v dopravních prostředcích. Taktéž získává pocit uspokojení možnou ejakulací. Formikofilie je hodně vzácná a málo vídána úchylka. Spočívá v umístění drobných živočichů na pohlavní orgány, např. mravence, žáby, brouky. Pokud máte své drobné úchylky, nelámejte si hlavu, mohlo by být i hůř.

Fotografie publikována se svolením adamr Photography/FreeDigitalPhotos.net

Jan Korta (3 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář