Zaostřeno na orální sex: Co od něho muži očekávají?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Pro většinu lidí je spojení jazyka a intimních partií velice příjemné. Orální sex patří do života mnohých dvojic, pro které je toto milování ústy lákavým zpestřením jejich sexuálního života. Ovšem správná technika ještě neznamená cestu k úspěšnému cíli! Je známo, že muži orální sex milují, často jej vyžadují a nedělá jim problém si o něj říci. Zároveň jsou ale věci, které by ženy měly vědět. Většina mužů si právě tuto sexuální praktiku spojují s vnímavostí i opětováním. Milé dámy – pokud ho s vámi orální sex baví, máte vyhráno a můžete si být jisté, že pracovat ústy zkrátka umíte. Ovšem je třeba spojit blaho uskutečňující se v jejich kalhotách i s myšlenkami odehrávajícími se v jejich hlavinkách! Neznáte tajemství orálního sexu? My vám jej prozradíme! A co vlastně muži od orálního sexu očekávají…?

 1. Něha, láska a opatrnost

  Myslete si co chcete, ale muži chtějí, aby bylo jejich nádobíčko v bezpečí. Možná vám to zni jako naprostá blbost a myslíte si, že kromě slasti, jež jim dopřáváte v rozkroku, vlastně ani nic jiného nevnímají. Blbost. Muži chtějí zažít potěšení a k tomu v žádném případě nepatří zuby, štípání či tahání ani žádné jiné věci způsobující bolest.

 2. Úcta

  Nikdo vás sice nemůže donutit sperma polykat, ale jakmile si jeho chloubu necháte v ústech až do takové fáze, kdy vaše drahá polovička dojde ke slastnému vyvrcholení, jednoduše obsah vašich úst spolkněte a milé dámy – v žádném případě ZNECHUCENĚ NEPLIVEJTE! Pro muže je to něco nesnesitelného, ačkoli vám o tom svůj názor nesdělí. Prostě pokud jeho šťávu polykat nechcete, vůbec ho nenechte vystříknout vám do pusy.

 3. Aktivní přístup

  Jestli mají muži něčeho opravdu plné zuby, jsou to pokřivené obličeje jejich partnerek, které orální sex po určité době přestal bavit nebo už zkrátka nemohou. Ačkoli si to možná neuvědomujete, muži vás při této činnosti s oblibou pozorují a vidět, jak se otráveně tváříte jim na rozkoši opravdu moc nepřidá. Jediné, co po vás muži v tuto chvíli chtějí, je sání, cucání, olizování – žádné ksichty!

 4. Pohodlná poloha

  Milé ženy – jakmile s jednou rozhodnete přistoupit k orálnímu sexu, uděláte pro sebe dobře, když si k tomu zaujmete vhodnou polohu, ve které vám to bude dostatečně pohodlné. Váš protějšek jistě neuslyší rád, když mu po pár minutách začnete bolestivě vzlykat mezi nohama, že vás bolí to či ono.

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář