Ze světa spodního prádla, tomu fakt neuvěříte!

spodní prádlo

Z průzkumu vyplývá, že každá žena vlastní zhruba 20 kousků spodního prádla. Jak kalhotky, tak podprsenky. Přestože není spodní prádlo na první pohled vidět, ovlivňuje to, jak se cítíme. Zda se cítíme být žádoucí nebo spíš usedlé.

Mezi nejběžněji používané barvy spodního prádla patří tělové (jinak řečeno šampáňo), bílé a černé. Průzkum dokonce přišel s tvrzením, že se mužům v oddělení dámského spodního prádla zrychlí tep. Obchodní síť Debenhams odhalil, ve kterém obchodním oddělení začne mužům a ženám bít rychleji srdce. U mužů je to jednoznačně oddělení s dámským spodním prádlem, dále následuje oddělení moderních technologií, kde sledují novinky a vymoženosti moderní doby. Naproti tomu ženám nejvíce stoupá srdeční frekvence v oddělení s večerními róbami a exkluzívní obuví. Přesto, že muž tvrdí mnohdy své partnerce, že je mu šumák, jaké má prádlo a nejlépe, když je nahá, nenechají ho tyto titěrné kousky oděvu, které působí velmi žensky a sexy, chladným.

Svět úplně naruby

Muže v dámském spodním prádle jsme si doposud spojovali s pornem pro fetišisty nebo transsexuálními jedinci. Nenechte se mýlit! V Japonsku se pánové oblékají do podprsenek a kalhotek bez jakéhokoliv sexuálního podtextu. Kolekce zvaná Wish Room Men na první pohled vypadá jako prádlo určené ženám, avšak střihově jsou přizpůsobené na mužskou postavu. Toto netradiční spodní prádlo lze sehnat v japonském internetovém obchodě Rakuten. Pánské spodní prádlo je zdobeno podobně jako dámské krajkou, květinkami a podšívkou. S jedinou výjimkou, že košíčky nemají vycpávky, takže muž nemá nepříjemný pocit, tvrdí Akiko Okunomijo, která tohle prádlo v Japonsku představila a samotnou jí velký zájem překvapil. No ne nadarmo se říká, že ke slávě stačí mezera na trhu. Tohle tady skutečně ještě nebylo! Tak co dámy, umíte si představit svého hřebce v kytičkové podprsence a kalhotkami, které mají kraječky?

Zdroj obrázku: http://www.thebox.vn

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Jedna odpověď v “Ze světa spodního prádla, tomu fakt neuvěříte!”

  1. […] vašeho partnera o kousky, které se budou líbit i vám. Pokud se však váš partner nevzhlídl v dámském spodním prádle, jako jsme si psali v minulém […]

Napsat komentář