Ženské spodní prádlo očima mužů

Publikováno se svolením Charisma/FreeDigitalPhotos.net

Spodní prádlo je jednou z mála částí oblečení, kterou snad sem tam nosí každý z nás. Schválně uvádím termín „sem tam“, neboť velká část žen v létě nenosí kalhotky a velká část žen celoročně nenosí podprsenku. Z druhé strany, pokud patříte ke skupině dam, které si spodní prádlo užívají a rády si oblečou něco hezkého na sebe, popřípadě svým spodním prádlem rády svádějí své partnery, čtěte dál. Přinášíme vám článek, ve kterém se dozvíte, jakému spodnímu prádlu dává přednost většina žen a jaké prádlo by na svých partnerkách ráda viděla většina mužů.

Před tisíci lety vymyslely pravěké ženy spodní prádlo. Je pravdou, že ony o tom ještě nevěděly a asi už se to nikdy nedoví. Ale je tomu tak. Dokonce pravěké prádlo se podobalo tomu našemu více než jeho podoby od let nastávajících do doby první republiky.

Dnes je prádlo velmi praktickým, hygienickým, ale také estetickým kouskem oblečení, které však může zastávat mnoho funkcí. Například podprsenka kromě toho, že prsa podpírá, také prsa tvaruje, načež na ně láká partnery nejen jejich vytvarováním, ale také samotnou podobou podprsenky.

Preference a reference

Jenže každý z nás dává přednost něčemu jinému, ať už dle vlastních preferencí, nebo podle referencí známých. My se teď podíváme, čemu tedy dávají přednost ženy a čemu naopak muži. A výsledek vás pravděpodobně nepřekvapí…

Praktická žena, nikoli časopis z minulého století

Ženy preferují pohodlí. Já sama raději nosím sportovní podprsenku, než podprsenku klasickou, natož že bych chodila naostro. I když je pravdou, že doma chodím nejraději v tričku bez podprsenky. Ale jako každá správná praktická žena mám různé komplety, které přímo sedí pod daný typ oblečení, například tělový komplet bez ramínek pod všechny letní světlé šaty, přesně vykrojené podprsenky pro dané střihy triček a stejně tak je to i s kalhotkami. Hlavně jsem však chtěla říci, že jako každá „kosmopolitní“ žena mám i nějaký ten komplet pro svádění potenciálního přítele, pro první milostnou schůzku s partnerem a celkově pro svádění partnera ve vztahu.

A přesně taková je představa většiny ženy. Ženy volí prádlo, které je pohodlné a poskytuje jim dostatečný komfort. Z druhé strany jsou ženy velmi praktické a módní, musí tedy mít i prádlo odpovídající různým typům oblečení. A v neposlední řadě jsou ženy rafinované a tak jako si potrpí na to, aby jim to slušelo v běžném oblečení při běžných situacích, tak si také potrpí na to, aby jim to slušelo při svádění.

A po čem touží muži?

Muži samozřejmě touží po oněch kompletech, které mají ženy schované právě jen a jen pro ně. Muži se rádi kochají tělem svých partnerek, popřípadě tělem žen všeobecně. Nemusí jít jen o sexuální podtext, muži totiž v mnohém ženské tělo obdivují.

Každopádně, mužům se líbí provokativní prádélko s vykrojenými podprsenkami nabízející dámský dekolt na odiv, krajkami, flitry či dokonce mašlemi. Co se barvy týče, preferují rudou. A naopak nemají rádi, když kalhotky zbytečně zakrývají ženský zadeček.

Fotografie publikována se svolením charisma/FreeDigitalPhotos.net

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

2 odpovědí v “Ženské spodní prádlo očima mužů”

  1. Radan napsal:

    Ano, jako muž s rád dívám, když to ženě sluší a k to skutečně většina tzv. pohodlných modelů, které ženy používají nesplňuje. Ženské křivky jsou krásné a doplněné o ladný pohyb nebo svůdné prádlo, se to ještě zvýrazní a to je radost nejen se dívat…

  2. Pepina napsal:

    Díky za pěkný článek. Já miluju spodní prádlo Diesel, to je moje značka a žádný chlap mi do toho nebude kecat..:)
    http://www.trenyrkarna.cz/3_diesel

Napsat komentář