Známe důvody, pro které se vyplatí být nevěrná

Fotografie publikovaná se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Na nevěru mnoho lidí pohlíží různými způsoby. Jedni nevěru zatracují a už jen malý náznak je rozčílí. Když jsou pak součástí partnerovy nevěry, okamžitě vztah ukončují a pálí za sebou všechny mosty, přes nevěru u nich nejede vlak. Jiní nevěru akceptují, berou jí jako součást života a věří, že člověk není stvořen k tomu žít s jedním jediným člověkem. Oba názory jsou extrémní a je jenom na vás, jak se k nevěře postavíte, jak jí budete vnímat. Já osobně jsem se s nevěrou setkala, i když nepřímo. Jednou bylo dotyčnému odpuštěno a stejně to udělal znovu, ale ne každý člověk je stejný a jedná stejně.

Ať už tak jako tak, nevěra prostě existuje. Častěji bývají nevěrní muži než ženy a častěji nevěra praskne na muže, než na ženy. Ženy jsou v tomto ohledu opatrnější, zahladí skvěle stopy a dozvědět se to je podstatně těžší, než u mužů. Ty obvykle prozradí rtěnka na košili, ženský parfém, nebo textové zprávy od milenky v mobilu. Ženy takové věci likvidují. Nevěra se nedoporučuje, protože může vážně narušit současný vztah. Jenže, podívali jste se na to někdy z opačného pohledu? Co všechno nevěra člověku dává? My ano, a přinášíme proto důvody, proč se vám vyplatí být nevěrná.

Dostatek sexu

Sex v mnoha manželstvích nebo i partnerstvích chybí. Nezbývá na něj čas při tom celotýdenním shonu. O víkendu chcete jen odpočívat, a tak v rámci zachování manželství se s partnerem vyspíte. Už to není milování, už to není vášeň. Jen si všechno rychle odbudete. Znáte navzájem svá těla, proto víte už dopředu, co partnerovi dělá dobře, co se mu líbí a co jej dostane co nejdřív k vrcholu. Když máte milence, máte dostatek sexu, vášně, sexuálních experimentů a dlouhých milování, kdy milenec zkoumá každičkou část vašeho těla.

Stále dobrá nálada

Máte dobrou náladu, a to pořád! I když jste toho v noci naspala málo, i když musíte vstávat do práce, i když máte mnoho povinností, i když se vám stane něco, co by vás jinak naštvalo. Jste prostě pořád v dobré náladě. Na to má vliv jak dostatek sexu, díky kterému se cítíte skvěle, tak taky fakt, že se s milencem uvidíte co nejdříve. Navíc, prožíváte něco nového, co vám chybělo, a vzpomeňte si, jak vám bylo, když jste si našla chlapa? Taky jste měla stále dobrou náladu.

Dostatek pozornosti

Partner vás po určitou dobu zahrnuje láskou a komplimenty. To začne postupem času řídnout, až se stane, že vám partner nebude říkat, jak jste báječná, krásná a neodolatelná. Bere vás jako samozřejmost a ženy komplimenty potřebují. To milenec vás nezklame nikdy, bude vám říkat, jak je z vás hotový, jak jste sexy a krásná. Bude vám volat, posílat textové zprávy. Navíc bude vymýšlet, čím vás překvapit, například dobrou večeří, oblíbeným dezertem, lístky do kina a podobně.

Stoupající sebevědomí

Vaše sebevědomí rázem stoupne, když vám někdo opakuje, jak jste krásná a jedinečná. Bude vás vychvalovat, jak vám to sluší, jak jste nádherná a když si koupíte nové sexy spodní prádlo, bude z něj u vytržení a radostí bez sebe. Komu by tohle nezvedlo sebevědomí?

Přirozeně krásnější

Sex pomáhá nejen k lepší imunitě, také k lepšímu zdraví, odplavení stresu a napětí, pomáhá hubnout a také pomáhá krevnímu oběhu. Samozřejmě se díky sexu cítíte krásnější, trošku zhubnete, budete si moci dovolit krásné upnuté šaty, neustále se usmíváte, máte dobrou náladu, jste veselá.

Zvedne vám telefon

Partnerovi se nedovoláte, jak je den dlouhý, ztišil si vyzvánění, zapomněl někde telefon, jednoduše si toho nevšiml, výmluv je mnoho a mnoho. Samozřejmě může to být pravda, o tom žádná, ale naštve vás to, zvláště pak to, že vám řekne, co jste chtěla tak důležitého. To milenec se na váš telefon těší, bere mobil všude s sebou, aby náhodou hovor neprošvihl. Kdyby přeci jen, ihned vám volá nazpět a bude se vám omlouvat a prosit vás za odpuštění.

Fotografie publikovaná se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář