Znáte nejznámější zabijáky sexu? My ano!

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici/ FreeDigitalPhotos.net

Váš sex a sexuální život ovlivňuje mnoho dalších věcí jako například vaši náladu, vaše zdraví, pomáhá odbourávat stres a napětí, pomáhá pleti a mnohé další a další věci. Začátek vztahu je ve znamení sexu, vzájemných doteků, tápání po těle, dlouhého milování či rychlovek. Máte sexu dostatek, opravdu nadmíru, protože stačí jenom jediný pohled na vašeho partnera a už cítíte vzrušení. Moje kamarádka s oblibou říkávala, že na začátku jejího vztahu jí stačilo, aby se na svého tehdejšího přítele jen podívala a měla co dělat, aby se na něj rovnou nevrhla a nesvedla ho v místnosti plné lidí, nebo v nákupním centru. Postupem času, kdy vztah přechází na jinou úroveň, máte ve vztahu i méně sexu.

Je to přirozený vývoj, prostě přijde po nějaké době změna, už to nejste jen vy dva v paralelním světě, kde neexistuje nic jiného. Už na vás dopadají běžné problémy jako, kdo zaplatí účty, co budete vařit o víkendu, proč partner stále nechává ponožky po celém bytě. Kromě stereotypu za to může i mnoho jiných věcí. My jsme se na zabijáky sexu zaměřili a přinášíme ty nejznámější z nich.

Oslovujete se zdrobnělinami

Kočičko, jsem tady! Broučku zajdi s košem! Znáte to? Oslovujete se těmito milými zdrobnělinami? Možná si říkáte, že na tom přece nic není, vždyť je to krásné a milé. To ano, ale vede to jenom k mazlení, nikdy to nevede ke skvělému sexu. Navíc, ženy jsou přebornice ve vymýšlení zdrobnělin a tak není divu, že po oslovení ňufíku, fufíku, králíčku, vás přejde na sex chuť. A ještě když vás tak žena osloví v přítomnosti vašich přátel, kteří si pak z vás dělají jen a jen legraci. Po takovém oslovení se nedočkáte sexu, ale určitě nějaké té hádky. Oslovujte se raději jmény, nebo třeba přezdívkami, které nebudou infantilní, jako lásko, miláčku a podobně.

Na noc si oblékáte moc oblečení

Asi je o dost pohodlnější navléknout se do velkého pyžama, které vás bude zahřívat a bude vám v něm příjemně a teplo. Ale ruku na srdce, když se na sebe podíváte do zrcadla, přijdete si sexy? V pyžamu o dvě čísla větší? To rozhodně ne. Zkuste si na sebe vzít jen lehkou noční košilku, partnera navnadíte, probudíte jeho fantazii. Zima vám rozhodně nebude, protože když se k vám partner přitiskne, ucítíte jeho smyslné teplo. Nejideálnější je nahota, před sebou se nestydíte, spí se tak mnohem lépe a doslova vás to vybízí k tomu, abyste se k partnerovi otočili…

Dítě jako výmluva

Když do vašeho vztahu přijde dítě, je to rozhodně  velký zásah, se kterým se musíte vypořádat. Dítě patří do vašeho života, to je jasné a hlavně ze začátku je nutné se o něj starat téměř dvacet čtyři hodin denně. Mnohé ženy však dítě používají jako výmluvu, proč se s partnerem nepouštět do sexuálních hrátek. Co kdyby se dítě vzbudilo, co kdyby dítě něco potřebovalo a podobně. Dítě je pro ženu prioritou, to ano, ale nesmí zapomínat, že má doma i partnera, nejen dítě. Na partnera je důležité najít si čas, na společné chvíle a společné sexuální hrátky.

Dětské žvatlání v posteli

Dětské žvatlání je tak roztomilé. „Půjde še myšiška okoupkat?“ Když to řeknete dítku, je to roztomiloučké, i když podle některých vědců není na dítě dobré příliš žvatlat. Bohužel toto žvatlání má za následek to, že to začnete používat také na svého partnera. Ve chvíli, kdy na partnera začnete žvatlat, začnete mu říkat, chce tvůj bimbásek ke mně do dírky, je to konec sexu. Svět zdrobnělin a dětského žvatlání je přímý zabiják sexu, a když po několika letech zjistíte, že spolu už vůbec nespíte, zamyslete se, zda jste opravdu nepoužívali tyto zdrobnělinky a žvatlání. Ono to totiž není vůbec sexy a velké vzrušení dokáže spolehlivě zapudit právě nějaká ta zdrobnělinka nebo žvatlání.

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici/ FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář